petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbetkusumun yuvayi kemirmesi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mediha sener tarafından 16 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Mediha sener

Beğenileri:
    1
    Bnm 1 cift muhabbet kusum var birine 2 aydir bakiyorum diyeri geleli 3 haftaya yakin oluyor ve bunlar durmadan opusuyolar salona kattim diyer odalar soguk diye rahatsiz olmuyolar sanirim cunku opusmaya dvm ediyolar nerdeyse 1 haftayi geckin yuvayi kemiriyolaar ama icine girmiyolar ben katmaya calisinca kaciyolar neden acaba disi yumurtlarmi

#1 Mediha sener, 16 Aralık 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Aralık 2015
  2. Necdet ESEN

Beğenileri:
    12
    Ne güzel anlaşmışlar işte sen dokunma onlar once yuvayı tanır sonra kendisi içine girer sen dokunursan girmezler
    Rahatsız etmezsen bir aya kalmaz yumurtlarlar

3. Mediha sener

Beğenileri:
    1
    İnşallah bide dişim 20 gundur tuydeydi asiri dokmeye baslamisti sicaga katinca baya cikti yumurtlamalarini cok istiyorum mama yapiorum yemiyolar ama

4. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Muhabbet Kuşları Ürkek Hayvanlardır sen Yemini Suyunu Kat Gereken ilgiyi temizligi göster çok sık rahatız etme. Onlar gerekeni yaparlar Zorla sen yuvaya katma yuvadan korkup hiç girmeyebilirler. Güle Güle Besleyin

5. Mediha sener

Beğenileri:
    1
    Saolasin umut abicim ;)

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Zamana bırakın yuvayi kemirmesi iyiye işaret ve lütfen başlıkları anlaşılır açalım

7. tiwilight

tiwilight New Member

Beğenileri:
    0
    benimkilerde oyleydi yuvadan korkuyorlardi ama simdi yuvadan cimiyorlar zamanla sizinkilerde meraklanip icine gireceklerdir

8. Mediha sener

Beğenileri:
    1
    Umarim her gun su ve yemlerini degistiriyorum disim bu gunlerde murekkep baligi kemigini daha fazla tuketmeye basladi buda iyiye isaret acaba

9. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27

Sayfayı Paylaş