Karadeniz Pet

Muhabbetkusumun yuvayi kemirmesi?

Mediha sener

Yeni Üye
Bnm 1 cift muhabbet kusum var birine 2 aydir bakiyorum diyeri geleli 3 haftaya yakin oluyor ve bunlar durmadan opusuyolar salona kattim diyer odalar soguk diye rahatsiz olmuyolar sanirim cunku opusmaya dvm ediyolar nerdeyse 1 haftayi geckin yuvayi kemiriyolaar ama icine girmiyolar ben katmaya calisinca kaciyolar neden acaba disi yumurtlarmi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ne güzel anlaşmışlar işte sen dokunma onlar once yuvayı tanır sonra kendisi içine girer sen dokunursan girmezler
Rahatsız etmezsen bir aya kalmaz yumurtlarlar

İnşallah bide dişim 20 gundur tuydeydi asiri dokmeye baslamisti sicaga katinca baya cikti yumurtlamalarini cok istiyorum mama yapiorum yemiyolar ama

Muhabbet Kuşları Ürkek Hayvanlardır sen Yemini Suyunu Kat Gereken ilgiyi temizligi göster çok sık rahatız etme. Onlar gerekeni yaparlar Zorla sen yuvaya katma yuvadan korkup hiç girmeyebilirler. Güle Güle Besleyin

Zamana bırakın yuvayi kemirmesi iyiye işaret ve lütfen başlıkları anlaşılır açalım

Bnm 1 cift muhabbet kusum var birine 2 aydir bakiyorum diyeri geleli 3 haftaya yakin oluyor ve bunlar durmadan opusuyolar salona kattim diyer odalar soguk diye rahatsiz olmuyolar sanirim cunku opusmaya dvm ediyolar nerdeyse 1 haftayi geckin yuvayi kemiriyolaar ama icine girmiyolar ben katmaya calisinca kaciyolar neden acaba disi yumurtlarmi

benimkilerde oyleydi yuvadan korkuyorlardi ama simdi yuvadan cimiyorlar zamanla sizinkilerde meraklanip icine gireceklerdir

Umarim her gun su ve yemlerini degistiriyorum disim bu gunlerde murekkep baligi kemigini daha fazla tuketmeye basladi buda iyiye isaret acaba

Geri