petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbetlerım tam çiftleşemediler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ibrahimkyc tarafından 19 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. ibrahimkyc

Arkadaşlar bugun dişi kuşum hazıra gectı erkek bırkac deneme sonra dısının ustune cıktı ama tam cıftlesemedı hemen dustu acaba birdaha ciftlesirlermi acil yardım arıyorum

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    acillik birşey yok arkadaşım sakin ol çiftleşirler :)

3. Tunç ÇAĞATAY

Olur öyle şeyler arada kış geliyor yavru sezonu açılıyor.

4. Doğukan

Doğukan Guest

Kardeş ben eşi dün aldım kış sezonunda yavru alma ihtimalim var mı dişi çiftleşmek istiyor erkeğinde burnu koyu mavi alışması ilan derken kışa yavru alablirmiyim :D

5. Tunç ÇAĞATAY

Dişi istiyor erkekte sağlam ise alırsın, erkeğin dişiden daha kalıplı olması lazım kendini dövdürmemesi lazım.

6. Doğukan

Doğukan Guest

Dişi kuyruğunu kaldırıyor ama erkek çiftleşmiyor diye değiştirdim eşi yeni kuşum bu :D

7. Tunç ÇAĞATAY

Eşi güzel tamam sakın bir yere koy 2 gunde 1 yemini suyunu değiştirmeye sen gir sonra çık.

8. Doğukan

Doğukan Guest

Pek sessiz oda yok saten gündüzleri oturma doası boş oluyor ama akşam pek sessiz olmuyor kendi odaam koysam ablam ötüyor diye kabul etmiyor ): neyse o sorunuda bi türlü halletmeye çalışcam

Sayfayı Paylaş