Karadeniz Pet

muhabbetlerim yavru verir mi? :)

erkek muhabbetim tüy dökme döneminde mi? niye kafasında tüy yok

• tüy dökme döneminde

Kullanılan: 3 42.9%
  • deri hastalığı

Kullanılan: 3 42.9%
  • bitlerden

Kullanılan: 1 14.3%
  • başka (eğer başka bir şeyse niçin boynundaki tüylerin boş olduğunu yorumlara yazın lütfen)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    7

muhabbet_kuşu755

Meraklı Üye
muhabbetlerim yavru verir mi? birde ırkları ve yaşları nedir?

yavru verirler mi? :confused: bir de erkek kuşun muhabbetimin boynunda neredeyse hiç tüy yok :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:43 -->-> Daha önceki mesaj 22:42 --

kgr4r7.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:44 -->-> Daha önceki mesaj 22:43 --

Po38MO.jpg

erkek yem kusuyor ama dişi kabul etmiyor birbirlerini kaşıyorlar dişi nadirende olsa yuvayla ilgisi var çıkıp giriyor yuvaya hiç kavga yok dişiyi birkaç hafta önce aldık erkek 3 aydır bizle ve erkek sürekli dişiyi öpüyor :D ama tam olarak yaşlarını bilmiyorum yetişkinler mi? :confused:

Son düzenleme:
Fotoğraflar net değil bu fotoğraflarla karar veremeyiz lütfen daha net fotoğraf koyun anlayalım.Hayırlı Bayramlar...

ZVNv9g.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:53 -->-> Daha önceki mesaj 22:51 --

Gkn6DN.jpg

Tüy dökümü bu kadar kötü olamaz.Muhtemelen deri hastalığı olması lazım.Ama ben pek profosyonel olmadığım için başka arkadaşlara danışınız onlar size ilacı ve en iyi çözümü sunacaktır.Hayırlı bayramlar...

sizede hayırlı bayramlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:00 --

OZ2YbQ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:06 -->-> Daha önceki mesaj 23:05 --

Son düzenleme:
Cok kotu olmus bukuslar

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gecmis olsun, erkek aldiginizdan beri boyle mi? Hic tuy dokumune girdi mi? Sitedeki ustalarimiz fikir verecektir. Insallah kisa zamanda iyilesir

sonra boyundaki tüyler dökülmeye başladı boyunda kalan çok az tüyde çok sertleşti ama şu an durumu o kadar kötü değil boynunda biraz tüy çıktı boynunun derisi gözükmüyor ama yinede boynu küçücük gibi gözüküyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:29 -->-> Daha önceki mesaj 12:28 --

ve erkeğimin öceden ya da şimdi tüy dökümünde olduğunu nasıl anlarım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:02 -->-> Daha önceki mesaj 12:29 --

Ona göre bi hastalıkları varsa veterinere götürcem

bence bitlerden olabilir çünkü tüy dökümü olduğunda bu kadar olmaz tam da zaten ense bölgesinde olur bitler bit var mı dikkat et varsa ilaç sık dikkat et deri hastalığı olduğunu düşünmüyorum diğerlerinin yorumnu da alalım bu kadar bilgim var benim

Petshoplarda kuşlar için bit spreyi var onlardan tavsiye edermisiniz birde yavru verirler ne düşünüyorsunuz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:37 -->-> Daha önceki mesaj 00:35 --

Petshoplarda bit ilacı var onlardan tavsiye edermisiniz birde yavru verirler mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:33 -->-> Daha önceki mesaj 00:37 --

güncelllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:15 -->-> Daha önceki mesaj 16:33 --

güncellllllllllll

Geri