Karadeniz Pet

muhabbetlerimle ilgili 1 kaç soru

M

Mali21

Guest
merhaba arkadaşlar benim 3 ay önce sultanım vardı o ylnız kalmasın diye bir muhabbet aldık ama sultan rahmete kavutsu sonra baktık muhabbet bunalımda 7 /24 çıkardık ama bir köşede kendini kabartıp durdu sonra ona bir eş aldım yeşilsarı ve çok uyusal ama iki kuşumdada 1 sorun var bunlar 2 farklı yem kabı olmasına rağmen ikiside bir birinin yediği kaba gider ve kavga başlar bunu nsl çözecem yeni aldığım kuş 4 gündür bende birde yeni kusumun dün kakası iri ve suluidi bu internete göre öğütülmemiş yem gibi yemine kuş kumu attım geçti bi sorun olmaz dimi ii günler bide cinsiyet tahmini yaparsanız sevinirim :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:25 -->-> Daha önceki mesaj 17:18 --

arkadaşlar neyse cinsiyeti örendim onu boşverin

Moderatör tarafında düzenlendi:
bende de benzer bi sorun vardı yemliklerini kafesin iki ayrı yerine yerleştirdim kavga ettiklerinde kaybeden diğerine gidiyordu mecbur bi zaman sonra bıraktılar bu huylarını umarım seninkide bırakır

saol kardeş erkek kızı vurunca içim acıo ister istemez :D Buarda muhabbetin seninse çok güzel dışkısı hakında yorumun varmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
bende de benzer bi sorun vardı yemliklerini kafesin iki ayrı yerine yerleştirdim kavga ettiklerinde kaybeden diğerine gidiyordu mecbur bi zaman sonra bıraktılar bu huylarını umarım seninkide bırakır

senin yöntem cok iyiymiş hocam :) iyi olan kazansın diyosun yani :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:57 -->-> Daha önceki mesaj 21:54 --

saol kardeş erkek kızı vurunca içim acıo ister istemez :D Buarda muhabbetin seninse çok güzel dışkısı hakında yorumun varmı ?

tek yemlige dadanma huyu benım kuslardada var . hergün yemlerini kontrol ediyorum kabugunu üflüyorum takviye yapıyorum yemlikleri takar takmaz erkek herhangi birine atlıyo 10 snye kadar duruyor .dişide o yemlikten yiyor erkekte . tek fark kavga etmiyorlar . :) :)

Zamanla bu huylarindan vazgecerler aç kalmaz ikiside maşallah kuşlarınıza

Zamanla bu huylarindan vazgecerler aç kalmaz ikiside maşallah kuşlarınıza

saol kardeş inşalah başka sorunları olmaz bu mubişleriminpapğan öldü diye zaten sitresteyim :mad:

Evt görücü usulu :D Ama sadece yemek yerken var yqsa bir biri ile dost öpüp oksuyor şidetsiz sanırım sorun çözüldü bi karara vardılar biri birinde diğeride diğerinde la ikisi aynı cinsiyete olacak diye korkuyom

Evt görücü usulu :D Ama sadece yemek yerken var yqsa bir biri ile dost öpüp oksuyor şidetsiz sanırım sorun çözüldü bi karara vardılar biri birinde diğeride diğerinde la ikisi aynı cinsiyete olacak diye korkuyom

yavrularmı ? fotolarını cek koy ustaalar yardımcı olacaktır

şimdi dişi ve erkeğin ötüşü farklımı şimdi biraz meşkul selfie çekmioz ama şimdi kalkar çekeriz

şimdi dişi ve erkeğin ötüşü farklımı şimdi biraz meşkul selfie çekmioz ama şimdi kalkar çekeriz

ötüş farkını bilmem . ama benim dişinin erkege göre sesi ince ve cok cazgır :) cırlıyor sürekli :D burun deliklerindeki renklerden anlasılıyor . fotoda belli olur

hani erkek sesi tiz kızın ice bide burunları kızın beyaz pembe karışık erkeğinde koyu pembe mavileşio

Işık yaniltmiyorsa dişi ve erkek kuşlar hayırlı olsun

yq yanıltmıyor mavi erkek kız dişi bukadar saolun bu arda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:51 -->-> Daha önceki mesaj 20:16 --

Işık yaniltmiyorsa dişi ve erkek kuşlar hayırlı olsun
şimdi içime kurt düştü mavi olan erkekmi kardeş

Mavi erkek sarı dişi güzel çiftler hayırlı olsun

Geri