Karadeniz Pet

Muhabbt Kuşm Bş dk Susmyr

Aytacc Bnr Bnrr

Yeni Üye
Öncelikle selamın aleykum Gardaslar Ve Abiler sayfada yeniyim hem bi tanışma olur dıye hemde derdime derman olrsnz dye konu açaym dedm neyse konuya geliym evimde nerden baksanz 2 veya 3 yıldır muhabbbt kuşu var ama bn bu zmana kdar hiç dönüp bakmış degilm pek merakm yoktu taki benm amca oğlu bana aşıyı verene kadar heves ettim kuşa bi merak saldım şimdi sürekli kuşlarla ugrasyrm kuş getrp getrym flan bi kaç tane kuş getirdm güya konştrcm diye falan filan atlıyorum buraları
gittim yumurta alaym dye kendime eşli kuş aldım üretici bir abimden saglam adamdr güzelde kuş verdi getrdm eve kuşlar ilk bir hafta zombi gibi tık yok sesleri çkmydu hani kendi aralrnda öpşylr flan aMA YENİ GELDKLERİ İÇN ses yok ama su son iki gündür erkek olan kuş kafayı yedi beş dk susmyo öttüğüde yok ciyak ciyak bagıryr sanki biri üstüne basmış gbi bu nye olr gardaşlar abiler bişeden mi korkuyor nabıyor duruyor duruyor birden bas bas bagryr bilenleriniz bi el atın bu işe şimdiden teşekkürler birazda uzun oldu kusura bakmayın :D :)

Kiz kendini naza çekiyordur . Erkek de usteliyordur :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kiz kendini naza çekiyordur . Erkek de usteliyordur :)

Ustam dişi olan kuş baya kızgın cere si böyle yara baglar da kabuk tutar gbi pek anlamam ama formlarda araştrdm braz dişi olan kızgın hemde uysal bi kuş erkege yanaşıyor aksıne erkek ara sıra yaklaşıyor dişiye onun haricinde kendi halinde

Her cift iyi anlasamayabilir. Bu isten anlayanlar kusuna jendi esini bulmasi icin petshop a goturuyorlar.

Her cift iyi anlasamayabilir. Bu isten anlayanlar kusuna jendi esini bulmasi icin petshop a goturuyorlar.

bende öyle düşündüm ama üreticiden aldım kuşu takım diye verdi hatta yuvalığnda bi tane yumurta vardı onu almadm getrrken kırılr flan dıye

Öncelikle hoş geldiniz aramiza hayirli olsun yeni ciftiniz erkekler disiler buyudukce kizginlastikca ses olayi artar erkek ortama alismis evi benimsiyor bahar da geliyor kus civiltilariyla onlarda cosar anormal bir durum yok ciftinizi bozmayin zamanla ciftlesip yavru verirler yeterki ortama alissinlar kafesi yuksek sabit bir yere koyun yer degisimi yapmayin kafese mudahale olmasin rahatsiz edilmesinler yani haftada 2 3 kez yumurta mamasi verin gerisini onlar halleder

Öncelikle hoş geldiniz aramiza hayirli olsun yeni ciftiniz erkekler disiler buyudukce kizginlastikca ses olayi artar erkek ortama alismis evi benimsiyor bahar da geliyor kus civiltilariyla onlarda cosar anormal bir durum yok ciftinizi bozmayin zamanla ciftlesip yavru verirler yeterki ortama alissinlar kafesi yuksek sabit bir yere koyun yer degisimi yapmayin kafese mudahale olmasin rahatsiz edilmesinler yani haftada 2 3 kez yumurta mamasi verin gerisini onlar halleder
Hoş buldum ahmet bey teşekkr edrm ...
inşallah öyledir çünkü korkudan bagıryr gbi bagırydu korktm açıkcası zaten dişi kuş surekli kuyrugunu yukarı aşşa yapıyor inşallh yavru alırz çok teşekkür ettim saolasn

Geri