petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabet kusu yavruların bıtlenme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve xxxsa tarafından 8 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. xxxsa
    Gizli

xxxsa Guest

Meraba 3 tane muhabet kusu yavrum war daha foluktan 3 hafta oldu gecen foluklarını temızlerken kücük böcek gördüm ve arastırdım bitlenmısler anne babasına baktım ustlerıe kanatlarına bısey yok yavrularda gördüm acaba bu bitleri nasıl yok edebılırım kac gundur bunla ugrasıorum evede bulasır dıye tedırgınım acıksı nasıl bı ılac onerırsınız yardımlarınızı beklıyorum

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    ardap yada vilmectin kullanmalısın en etkılı ilaçlardır parazit için

3. xxxsa
    Gizli

xxxsa Guest

petsoplarda bulabılrım demı abi bide kafesi kaynar suyla yıkadım onunlada kalmadım bı kova sıcak suyu doldurdum yerlerı duwarları varan kadar sıldım piskolojim bozuldu korktugum basıma geldı acaba bu gecermı eve bulasmasından korkuyorum evdekılerın haberı olsa 5 dakka durdurmazlar

4. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    52
    dış parazitlerin ortaya çıkmasının en belirgin sebebi Temizlik kafes temizliğini sıcak suyla yapmaya çalış en kötü haftada 1 kere yap folluğun ise plastik olmasında fayda var

5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    evet ama ardap cok sahtesı var gercek ile sahtesı nasıl oluyor dersen google ara vıdeo su cıkıyor vılmectını kullanmak bıraz tecrube ister cok falası kuşu kör edıyor dıkkat etmelısın
    ama dedıgım gibi kullan kesin cözum :)

6. xxxsa
    Gizli

xxxsa Guest

tamam abi teşekur ederım ıns şı işten sıyrılırım

#6 xxxsa, 8 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Eylül 2014
  7. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    52
    geçmiş olsun