petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabet kuşu yavrusunu yermi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve nevzat tarafından 4 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. nevzat

nevzat New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar bir süre önce bir üye yavrunun yendiğini yazmıştı tuaf karşılamıştım ama son bir ay içinde benim iki yuvadadabirer yavru eksildi bu sabah üçolan yavru şuan iki yavru beşgünlüktü ölse ölüsüyok bukonuda bilgisiolan arkadaşlardan bilgilerini almak isterim teşekürler

2. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
    Olusu yok mu garip yam yam muhabbet kuşu mu garip

3. serkan sağlam

Yavrusunu gagasini düşürüp beynine kadar vura vura öldürür ama 5 gunluk yavru daha cok kucuk yuvanin kosesine falan atmis olabilir yediğine hiç şahit olmadim

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Genelde yemezler. Gagalayıp arkadaşın dediği gibi köşeye bir yere atmış olabilir. ihtimal yokta değil tabii. Geçmiş olsun.

5. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Valla benimki içi dolu yumurtayı üstelik çıkmasına 2 gün kala, kabuğu ve içindeki yavru ile beraber yedi

6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Sizin ki de iyice canavarmış. Gerçi demek ki yumurtadaki, içindeki kalsiyum ve proteinlere ihtiyacı vardı.

7. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Ben de inanamadım, hatta sordum yamyam mı bu diye. Ama gözümle görmesem inanmazdım

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşları yavrusunu yermi

,
  2. muhabbet kuşu yavrusunu yermi