Karadeniz Pet

muhabet kuşu yavrusunu yermi

nevzat

Meraklı Üye
arkadaşlar bir süre önce bir üye yavrunun yendiğini yazmıştı tuaf karşılamıştım ama son bir ay içinde benim iki yuvadadabirer yavru eksildi bu sabah üçolan yavru şuan iki yavru beşgünlüktü ölse ölüsüyok bukonuda bilgisiolan arkadaşlardan bilgilerini almak isterim teşekürler

Yavrusunu gagasini düşürüp beynine kadar vura vura öldürür ama 5 gunluk yavru daha cok kucuk yuvanin kosesine falan atmis olabilir yediğine hiç şahit olmadim

arkadaşlar bir süre önce bir üye yavrunun yendiğini yazmıştı tuaf karşılamıştım ama son bir ay içinde benim iki yuvadadabirer yavru eksildi bu sabah üçolan yavru şuan iki yavru beşgünlüktü ölse ölüsüyok bukonuda bilgisiolan arkadaşlardan bilgilerini almak isterim teşekürler
Genelde yemezler. Gagalayıp arkadaşın dediği gibi köşeye bir yere atmış olabilir. ihtimal yokta değil tabii. Geçmiş olsun.

Valla benimki içi dolu yumurtayı üstelik çıkmasına 2 gün kala, kabuğu ve içindeki yavru ile beraber yedi

Ben de inanamadım, hatta sordum yamyam mı bu diye. Ama gözümle görmesem inanmazdım

Geri