Karadeniz Pet

muhbbet kuşum çok hasta

• Konbuyu başlatan incik-boncuk
  • Başlangıç tarihi
bana burdan yardımcı olabilecek birileri varsa yardım edebilir mi burda yapabiliceğim başka birşey yok malesef..

hasta olan muhabbet kuşum öldü:(:( diğer kuşum yanlız kaldı şimdi. başlangıçta çift olarak aldığım için bu kuşları diğerinin yanına yeni bir kuş almalımıyım arkadaşlar?

ay canım benim sanırım üşütmüş kuşunuz benim kuşum da üşütmüştü aynen böyle duruyordu hızlı nefes alıp veriyordu derhal veterinere götürün üstünü bir örtüyle örtün hava akımına maruz kalmasın önce veterinere götürün ondan sonra üşüttüğü teşhisini koyarsa baytril k önerecektir çünkü ağır görünüyor o çok etkili iyi bir ilaçtır yanında da aminosol adlı bir vitamin kullanırsanız zamanla kendisine gelecektir

yeni gördüm kuşunuz ölmüş üzüldüm geç kalmışsınız

ay canım benim sanırım üşütmüş kuşunuz benim kuşum da üşütmüştü aynen böyle duruyordu hızlı nefes alıp veriyordu derhal veterinere götürün üstünü bir örtüyle örtün hava akımına maruz kalmasın önce veterinere götürün ondan sonra üşüttüğü teşhisini koyarsa baytril k önerecektir çünkü ağır görünüyor o çok etkili iyi bir ilaçtır yanında da aminosol adlı bir vitamin kullanırsanız zamanla kendisine gelecektir

kuş ölmüş...

Geri