Karadeniz Pet

Muhhabet Kuşum Çiftleşmiyor.

Bir Çift Muhhabet Kuşum Var.Önceki Konularda Paylaşmıştım Kuşları. Dişi Böyle yanlarına Gittiğimde Veya Erkeğe kızdığında yuvalığa Giriyor. Sonra Erkek Girmeye Çalışıyor Girdimiyor

Erkek Öpüyor Kaşımaya Çalışıyor Yani Her türlü şeyi yapıyor fakat dişi cevap vermiyor.

Ağızlarına Yem Kusuyorlar.Erkek Dişinin Kuyruğunu ısırıyor sonra Ayağını atmaya çalışıyor ama Dişi kaçıyor.

Erkek Küçüklüğünden Beri benim elimdeydi.Dişiyide Üreticiden Aldım. Aldığımda Kızışmıştı Fakat şimdi O Kahverengi renk gitti.

Nijer Tohumu aldım verdim.(Olmadı)(Hayla Veriyorum).Mama Yaptım verdim yine bi işe yaramadı.

Nijer Vermem Sakıncalımı Acaba ?

Fotolar:

Yuvalığın içi:

Video: IMG_0001 - Dailymotion video nasıl yapılcagını bilmiyorum dailymont'ta Video eklemek Özür dilerim

Dailymotion Videoyu Kötüleştirmiş ama neyse :) Youtube nasılsa yasak

Başka Ne yapabilirim acaba?? :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Teşekkürler...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:59 -->-> Daha önceki mesaj 23:27 --

Cevap Verinn Lütfen ?

Daha tam hazir degildir disi herkes bekliyor senin gibi saglam sabir gerektiriyor nijerin bi zarari yok ama fazla kullanimda yaglanma yapiyor mamada ayni sekilde herseyi ayarinda kullanip sabirla beklicen mecbur :)

Nijeri 1 ÇAy Kaşığı Atıyorum Yemliklere Çiftler Değilmi Birde? Dişiyi Aldığımda Çeresi Kahverengiydi fakat şimdi normal renginde geri dönermi :) Teşekkürler

ayrı ayrı petshop dan alınan kuşlarda hiç hayır yok,çitler ancak yavru durumda olan kuşlardan çift oluyor yoksa diğeri tamamen olursa olur misali...

Erkek ve Dişi Yuvaya Giriyor.Dişi Beni Veya Erkek ısrar edince giriyor.Sonra Bazen Erkeği alıyor yuvaya bazen almıyor.Bugün Erkek olan girdi yuvalığa Bişeyler kazıdı ama Dişi yapması gerekmiyomu bunu ?