petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhhabet kuşumun yaşı ve cinsiyeti hakkında yardımcı olabilirmisiniz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Uğur Akpınar tarafından 10 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Uğur Akpınar

merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi muhabbet kuşumun yaşını ve cinsini öğrenmek istiyorum 2 aya yakın bende ileride eş alacağım zaman bilgim olsun istiyorum diğer arkadaşların açtığı konulara bakarak bir tahmin yapmaya çalıştım ama insanın kendi kuşu olunca emin olmak istiyor :) yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden herkese teşekürler :) [​IMG]

2. Mustafa ERTAŞ

Yakışıklı bir erkek :)

3. Tahsin ÖZDEN

Yakışıklı bir erkek

4. Uğur Akpınar

kaç aylık acaba bir tahminde bulunabilirmisiniz acaba :) ?

5. Mustafa ERTAŞ

3-4 aylık gibi geldi ama emin değilim..

6. yesilcin

yesilcin Guest

cansaran arkadaşa katılıyorum 4 aylık falan var.

7. Uğur Akpınar

anladım yinede teşekürler yorumunuz için diğer dostlarda cevap verdiğinde daha çok netleşir

8. Tahsin ÖZDEN

65 günük aşağı yukarı yemini değiştir yavru muhabbet kuşu yemi al daha çabuk yetişir B vitamini ver 3 günde 1 (yarım suluğa 3 damla)

9. Uğur Akpınar

çok teşekürler dostum yorumun için herşeyi yerinde vitamininden yemine herşeyi düzgün yapmaya çalışıyorum ama yaş tahmininde bi yanlışlık olabilirmi çünkü ben alalı 2 ay olucak alırken petshop da bişey demedi şimdi diğer arkadaşlar 3 4 aylık dedi sen 65 günlük dedin kafam karıştı

10. yesilcin

yesilcin Guest

kardeşim yanlış anlaşılma olmasın ben okadar tecrübeli değilim sadece yardımım dokunur diye yazdım.yaş konusunu araştıryordum resmlerden de anladğım kadarıyla yazdım.tabi üstadlar nediyorsa o =)

11. Uğur Akpınar

sende haklısın kimse yanlış anlamasın beni ben sadece aldığım zamanı söyledim belki fotograflardan dolayı öyle bir yorum yapmıştır arkadışımzda ben kimsenin bilgisi yanlış demiyorum :D dediğin gibi forumumuzun üstadları ne derse o daha doğrudur :) kusurabakmayın başınızı şişiriyorsamda

12. Tahsin ÖZDEN

olurmu öyle şey çıplak gözle bakmıyoruz sonuçta 65 günlük civarı değildir o zaman 3-4 aylıktır minyon kalmıştır

13. Uğur Akpınar

anladım çok sağolasın yanlış anladıysan kusuruma bakma benim peki dediğiniz gibi minyon kalması herhangi bir problem yaratırmı ?

14. Tahsin ÖZDEN

hayır yaratmaz aksine çok oyuncu olurlar bende vardı eskiden plastik kafes yemliğinin tüneğindeki ara boşluğundan geçiyordu çok oyuncuydu

15. Uğur Akpınar

ya benim mubişimde öyle yapıyo korkuyorum sıkışıcak diye neden yapıyo diye düşünüp duruyorum hep korkuyorum biyerine bişey olucak diye hep :D

16. Tahsin ÖZDEN

unutma sana bi tavsiye hocam yapamaz o ne anlar deme düşündüğünden çok daha fazla akıllılar

Sayfayı Paylaş