Karadeniz Pet

muhhabet kuşumun yaşı ve cinsiyeti hakkında yardımcı olabilirmisiniz?

• Konbuyu başlatan Uğur Akpınar
  • Başlangıç tarihi
U

Uğur Akpınar

Guest
merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi muhabbet kuşumun yaşını ve cinsini öğrenmek istiyorum 2 aya yakın bende ileride eş alacağım zaman bilgim olsun istiyorum diğer arkadaşların açtığı konulara bakarak bir tahmin yapmaya çalıştım ama insanın kendi kuşu olunca emin olmak istiyor :) yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden herkese teşekürler :)
vcqkq.jpg

vcqtm.jpg

vcquu.jpg

vcqx3.jpg

kaç aylık acaba bir tahminde bulunabilirmisiniz acaba :) ?

anladım yinede teşekürler yorumunuz için diğer dostlarda cevap verdiğinde daha çok netleşir

65 günük aşağı yukarı yemini değiştir yavru muhabbet kuşu yemi al daha çabuk yetişir B vitamini ver 3 günde 1 (yarım suluğa 3 damla)

65 günük aşağı yukarı yemini değiştir yavru muhabbet kuşu yemi al daha çabuk yetişir B vitamini ver 3 günde 1 (yarım suluğa 3 damla)

çok teşekürler dostum yorumun için herşeyi yerinde vitamininden yemine herşeyi düzgün yapmaya çalışıyorum ama yaş tahmininde bi yanlışlık olabilirmi çünkü ben alalı 2 ay olucak alırken petshop da bişey demedi şimdi diğer arkadaşlar 3 4 aylık dedi sen 65 günlük dedin kafam karıştı

kardeşim yanlış anlaşılma olmasın ben okadar tecrübeli değilim sadece yardımım dokunur diye yazdım.yaş konusunu araştıryordum resmlerden de anladğım kadarıyla yazdım.tabi üstadlar nediyorsa o =)

sende haklısın kimse yanlış anlamasın beni ben sadece aldığım zamanı söyledim belki fotograflardan dolayı öyle bir yorum yapmıştır arkadışımzda ben kimsenin bilgisi yanlış demiyorum :D dediğin gibi forumumuzun üstadları ne derse o daha doğrudur :) kusurabakmayın başınızı şişiriyorsamda

olurmu öyle şey çıplak gözle bakmıyoruz sonuçta 65 günlük civarı değildir o zaman 3-4 aylıktır minyon kalmıştır

olurmu öyle şey çıplak gözle bakmıyoruz sonuçta 65 günlük civarı değildir o zaman 3-4 aylıktır minyon kalmıştır

anladım çok sağolasın yanlış anladıysan kusuruma bakma benim peki dediğiniz gibi minyon kalması herhangi bir problem yaratırmı ?

hayır yaratmaz aksine çok oyuncu olurlar bende vardı eskiden plastik kafes yemliğinin tüneğindeki ara boşluğundan geçiyordu çok oyuncuydu

ya benim mubişimde öyle yapıyo korkuyorum sıkışıcak diye neden yapıyo diye düşünüp duruyorum hep korkuyorum biyerine bişey olucak diye hep :D

unutma sana bi tavsiye hocam yapamaz o ne anlar deme düşündüğünden çok daha fazla akıllılar

Geri