Karadeniz Pet

Muhteşem Albino - Lutino Çiftim ve İlk Kuluçkadaki 5 iz yavruları :)

Serkan ERKAN

Onursal Üye
Arkadaşlar çok sevdiğim çiftlerimden birisi olan Anne albino Baba Lutino genç çiftimin ilk yavruları çıktı ve şuan 5 kardeşler :) Gözleri 2 tanesinin açıldı ve MAŞALLAH kıpkırmızı :) Gün geçtikçe ve tüylendikçe yeni fotolar ekleyeceğim.

Maşallahlarınızı eksik etmeyin lütfen :)

Diğer albino - lutino çiftimin yavrularınıda yakında paylaşacağım :)

Maşallah, güzel çift yapmışsın.
Guzel yavru çıkar bunlardan, emeğinize saglik.

Saolasin,tesekkur ederim.

maşallah serkancım çok güzeller sağlıklı üretimler

Saolasin Ahmet ustam

Hayırlı üretimler :)

maşallah, göznuru bunlar...

Tesekkurler arkadaslar.

Saolasin Levent abim.

Maşaallah bereketli üretimler olsun kardeşim lutino erkek zordur eline geçirip bir de değerlendirdiysen ne mutlu sana ;)

2 cift var masallah iki ciftimde basarili sonuc elde ettim Yusuf ustam..Bunlarin erkegi hem zor cikiyor hemde es tutmada sorunlar olabiliyor..Allah a sukur sıkıntısız kulucka gecirdik..Suan yeme dusmeleri icin gun sayıyorum.

Hadi bakalım gözün aydın olsun benim bi çiftim de lutino yavru veriyordu sürekli üzerine düşmedim pek sonra da erkeğim ölmüştü dişi de daha vermemişti ben gözlerinden korkuyorum ustam karanlıkta kıpkırmızı bakarmı ki :)

sen bu işte ustasin nazar degmesin

2 cift var masallah iki ciftimde basarili sonuc elde ettim Yusuf ustam..Bunlarin erkegi hem zor cikiyor hemde es tutmada sorunlar olabiliyor..Allah a sukur sıkıntısız kulucka gecirdik..Suan yeme dusmeleri icin gun sayıyorum.

bu yavru lutino cinsiyetine bakabilirmisiniz lütfen

Saolun arkadaslar tesekkurler.

Geri