Karadeniz Pet

Müjde 9 ay Sonra Kuşlarım Çiftleşti-Foruma Teşekkürler

son durum ne acaba

sabrın sonu selamet, maşallah kuşumuz şu an yuvada 4 yavru besliyor :)

Maşaallah maşaallah kocaman maşaallah darısı tüm isteyenlere

dün ilk yumurtamı aldım :) MAŞALLAH diyelim arkadaşlar...
benim çift ile sizinki hemen hemen aynı zamanda yumutlamış ilk yumurta 14 nisanda geldi. benim çift toplam 6 yumurta yaptı. yaptığım kontrolde biri boştu.5 i dolu.
6 mayıs pazar günü ilk yavru çıktı. dolu olan diğer yumurtalardan henüz birşey çıkmadı. :(. ikimizin çifti de hemen hemen aynı zamanda yumurtlamalarına rağmen maşallah sizin 4 yavru var. benim çiftteki sıkıntı ne acep. sadece 1 i çıktı

Son düzenleme:
benim çift ile sizinki hemen hemen aynı zamanda yumutlamış ilk yumurta 14 nisanda geldi. benim çift toplam 6 yumurta yaptı. yaptığım kontrolde biri boştu.5 i dolu.
6 mayıs pazar günü ilk yavru çıktı. dolu olan diğer yumurtalardan henüz birşey çıkmadı. :(. ikimizin çifti de hemen hemen aynı zamanda yumurtlamalarına rağmen maşallah sizin 4 yavru var. benim çiftteki sıkıntı ne acep. sadece 1 i çıktı
Ikinci yumurta boş ise 4 gün atabilir ilk.yavtu arası yada 5

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ikinci yumurta boş ise 4 gün atabilir ilk.yavtu arası yada 5

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

acemi olduğum için kaçıncı yumurta boş bilmiyorum bildiğim 1 tanesi boş. inşallah çiftim tek yavruda kalmaz diğerleride sağlıklı bir şekilde çıkar. ilk yavru çıkalı bugün 5 gün doluyor

nerden nereye :) şimdi bir kuşum 7 yavrulu yuvada, diğeri 4. yumurtladı bugün bir de sevda papağanı çiftim... herşey yolunda şükür yıllar geçtikçe