Karadeniz Pet

Müjde

Mustafa BÜYÜK

Onursal Üye
yumurtaya can veren Rabbim müjde yumurtalardan birinde kalp atıyor. şok oldum kalp atışını görünce :) [MENTION=49]Cihan AYTAN[/MENTION] [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] [MENTION=5300]Bilal KURDDAN[/MENTION]

oooo kardeşim dede mi oluyorsun hadi bakalım allah tamamına erdirsin şu heyecan yeter dimi :)

güzünüz aydın inşallah en kısa zamanda yavrulara kavuşursunuz

arkadaşlar yumurtaları boş diye atacaktım son kez kontrol etmiştim. birde baktım kalp atıyor tam bir mucize beni etkileyen nokta kadar kalbin atışı oldu.

hayırlı olsun sevindim senin adına iyiki atmamışsın yumurtaları

adi gözün aydın son yumurtalara doğru işi becermiş oğlan :)

inş. bu kuluçkada birinşn dahi dolu olmasına sevindim kuşlarda sorun olmadığını anlamış oldum.

Hayırlı olsun iyi ki almamışsın yumurtaları,son yumurtadan sonra kaçıncı günde belli oldu kardeş?

Mustafa ustam simdi ne demek istedigimi anlamissindir insallah..Bekle demesek atacaktin.

Isinizi garantiye almadan kus yorulur diye lutfen yumurtalari almayin..Havalar soguk illa gunu gunune damar belirgin olacak diye bisey yok.

Inan cok sevindim ustam..Mukemmel yavrularini almak icin gun saymaya basla..Valla kendi kuslarimdan aldigim heyecan kadar senin pasaya da sevindim..

Mustafa ustam simdi ne demek istedigimi anlamissindir insallah..Bekle demesek atacaktin.

Isinizi garantiye almadan kus yorulur diye lutfen yumurtalari almayin..Havalar soguk illa gunu gunune damar belirgin olacak diye bisey yok.

Inan cok sevindim ustam..Mukemmel yavrularini almak icin gun saymaya basla..Valla kendi kuslarimdan aldigim heyecan kadar senin pasaya da sevindim..

baba büyüksün :) vallahi yarın atacaktım ne yalan söyleyim boşuna yatıyor hayvan yazık diye. 1 tanede olsa kuşlarda sorun olmadığını öğrendiğim için mutlu oldum. iyi dileklerin için teşekkür ederim. Artık yolculuğa yavru ile çıkacağız hadi hayırlısı bakalım

sen hicbir yumurtayi elleme..bence artik bakma da usta..birak kendi hallerine..

hayırlı olsun yumurtanın içinde cik cik seslerinide duyarsın yakında :)

Maşallah çok sevindim.
Inşallah diğer kuluckadakilerde sağlıklı doğar ve büyürler.