Karadeniz Pet

Mükemmel Bir MAMA Tavsiye ediyorum

g0rky06

Onursal Üye
Arkadaşlar yurt dışında kuşlar hakkında eğitim almış iş yerinden arkadaşım sağolsun bana getirdi o kadar muhteşem bir mama ki odamda kokusundan duramıyorum neredeyse açıp ben yiyecegim o kadar güzel :) Üstelik bu mamaya yumurta bile gerek yok tek eklıyecegim havuç . Fransada ki üreticiler genelde bu mamayı kullanıyorlarmış.

isteyen olursa fiyatini ögrenirim tedarik etmeye çalışırım
20150311_153019.jpg

Son düzenleme:
Adını söylesen baksaydık ne olduğuna?
Fotoğraftan ufalanmış bisküvi içinde nijer var gibi görünüyor sadece..

Adı bendede yok malesef kendisi professionel üreticilik yapıyor meslek sırrı gibi tutuyor :D

tam tarif vermesine gerek yok.içeriğini yazar bi kaç bişey eklemez der ki o bir kaç şey meslek sırrı.:)

Muhammet Çelik'in mamasına benziyor o da aynı şekilde mis gibi kokuyor. Hayrını gör mamanın inş kuşlarına şifa olur

Adı geçen kişi benim
OTE=Levent ACAR;360368][MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION]!ın 10 güne yumurta garanti maması gibi oldu bu..
Hala bekliyor arkadaşlar Serkan.. Vallahi tutamıyorum artık. :)[/QUOTE]

Bekliyorum
bekliyoruz
bekliyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:40 -->-> Daha önceki mesaj 23:39 --

[MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION]!ın 10 güne yumurta garanti maması gibi oldu bu..
Hala bekliyor arkadaşlar Serkan.. Vallahi tutamıyorum artık. :)

Siz Biliyormusunuz yoksa

Adı geçen kişi benim
OTE=Levent ACAR;360368][MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION]!ın 10 güne yumurta garanti maması gibi oldu bu..
Hala bekliyor arkadaşlar Serkan.. Vallahi tutamıyorum artık. :)

Bekliyorum
bekliyoruz
bekliyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:40 -->-> Daha önceki mesaj 23:39 --

Siz Biliyormusunuz yoksa[/QUOTE]

Ben kendi mama tarifimi kullanıyorum. ==> Folluktan Al

Bekliyorum
bekliyoruz
bekliyorlar

Siz Biliyormusunuz yoksa

Ben kendi mama tarifimi kullanıyorum. ==> Folluktan Al[/QUOTE]

Sizin tarifin ben biber sevmedigimden
biber hariç aynı nı bende yapıyorum
bu on güne garantisi yok Allaha emanet

Bekliyorum
bekliyoruz
bekliyorlar

Siz Biliyormusunuz yoksa

Ben kendi mama tarifimi kullanıyorum. ==> Folluktan Al[/QUOTE]
sizin mama tarifinde yulaf ruşeymi var nereden buldunuz acaba ben buğdayını zor buldum:)

Arkadaşlar yurt dışında kuşlar hakkında eğitim almış iş yerinden arkadaşım sağolsun bana getirdi o kadar muhteşem bir mama ki odamda kokusundan duramıyorum neredeyse açıp ben yiyecegim o kadar güzel :) Üstelik bu mamaya yumurta bile gerek yok tek eklıyecegim havuç . Fransada ki üreticiler genelde bu mamayı kullanıyorlarmış.

isteyen olursa fiyatini ögrenirim tedarik etmeye çalışırım
Tedarik,fiyat ve içerik bilgilerini bekliyoruz.

Bende kendi mamamı kullanıyorum ama bazen yorgun işten geliyorum üşeniyorum mama yapmaya bu gerçekten iyi oldu daha önce mama almamıştım artık herşeyin hazırına kaçmaya başladım :)

Ögleden sonra ögrenmeye calısırım

dediğiniz gibiyse
denemekte fayda var...

Geri