petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Munkir-Nakir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve ErtanKılıç tarafından 7 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. ErtanKılıç

Munkir ve Nakir Dün Sabah Aldim gördüm kadariyla iyi anlaşiyolar bütügün benle beraber dizi izliyolar türlerini yaşlarini dişi mi erkekmi kizişma dönemindelermi öğrenmek isterim.Yeşil Munkir- Sari Nakir

2. Sevtap DERİN

Bana ikisi de dişi gibi geldi nedense. :D

3. ErtanKılıç

Banada öyle gelme başladi. kavga ediyolar galiba :D nap maliyim birini geri mi vereyim ?

4. Mehmet ŞEKER

ikisi de dişi. nakiri verip yerine erkek alabilirsin.

5. ErtanKılıç

türü nedir acaba 2 sinin ? annem 2 sinide sevdi onlar anlaşio dio felan ayirmak istemio. ben kavga ediyom diyorum yok yok dio ufak sari olana bakiyo oteki felan dio :D ikna edersem öyle bişey yapcam

6. proHayvNseveR

ikiside dişi ama bence yesil olanı ver o daha büyük yeni aldıgın erkek le es tutması alısması zor olur sarı olanı daha kücük es tutması yüzdesi daha fazla yanına daha büyük erkek al

7. ErtanKılıç

ya uçuturdum evde az . sari cok tirsak cok korkak yavru daha ondan heralde galiba . ama yeşil cok uysal büyük dediniz gibi ama elime avucuma gelio sevdirtio kendini. nakir biraz korkak ama tatli hatun :) . kaç ayliklar bide türleri ona göre karar vereyim

8. Mehmet ŞEKER

bence sarıyı değiştir. çünkü, yeşil şuan kızışkın, erkeği de kızışkın alırsan yavru alabilirsin. kuşların ikisi de yerli

9. ErtanKılıç

erkeğin kizişmiş olani nasi bulcaz çehresi ne renk olmali maviş alcam bide. kaç ayliklar sizce ?

10. proHayvNseveR

dişi tam kızışmısa benzemiyo ama sana kalmıs bi secim yap

11. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ikiside dişi

12. proHayvNseveR

ekegin cehresi koyu mavi olucak

13. ErtanKılıç

anladim kaç aylik bu yerliler :D

14. Süleyman Mert DEMİRSOY

İkiside dişi bence sarıyı verip bir erkek alabilirsin.Yeşil dişin kızışmış.Yaşları 1 veya üstü

15. ErtanKılıç

[​IMG] yeni maviş aldim erkek mavi cehresi resimde pembe duruyo

16. Süleyman Mert DEMİRSOY

Maşallah.Bunun ismi Nakir mi ?

17. ErtanKılıç

büyük ihtimal bunu nakir yapcaz . erkekmidir ?

18. Süleyman Mert DEMİRSOY

Evet erkek ama siz şunu güzel bir fotoğrafını koyunda asaletini görelim.

19. ErtanKılıç

pek aseleti kalmadi :) şuan kafese alişma çalişiyor 2 side sus pus oldu :=) biraz alişsinlar foto koyucam :)

20. Mehmet ŞEKER

daha net foto koyman lazım. foto flaşsız olmalı

Sayfayı Paylaş