Karadeniz Pet

Munkir-Nakir

• Konbuyu başlatan ErtanKılıç
  • Başlangıç tarihi
E

ErtanKılıç

Guest
Munkir ve Nakir Dün Sabah Aldim gördüm kadariyla iyi anlaşiyolar bütügün benle beraber dizi izliyolar türlerini yaşlarini dişi mi erkekmi kizişma dönemindelermi öğrenmek isterim.Yeşil Munkir- Sari Nakir

Banada öyle gelme başladi. kavga ediyolar galiba :D nap maliyim birini geri mi vereyim ?

ikisi de dişi. nakiri verip yerine erkek alabilirsin.

türü nedir acaba 2 sinin ? annem 2 sinide sevdi onlar anlaşio dio felan ayirmak istemio. ben kavga ediyom diyorum yok yok dio ufak sari olana bakiyo oteki felan dio :D ikna edersem öyle bişey yapcam

ikiside dişi ama bence yesil olanı ver o daha büyük yeni aldıgın erkek le es tutması alısması zor olur sarı olanı daha kücük es tutması yüzdesi daha fazla yanına daha büyük erkek al

ya uçuturdum evde az . sari cok tirsak cok korkak yavru daha ondan heralde galiba . ama yeşil cok uysal büyük dediniz gibi ama elime avucuma gelio sevdirtio kendini. nakir biraz korkak ama tatli hatun :) . kaç ayliklar bide türleri ona göre karar vereyim

ikiside dişi ama bence yesil olanı ver o daha büyük yeni aldıgın erkek le es tutması alısması zor olur sarı olanı daha kücük es tutması yüzdesi daha fazla yanına daha büyük erkek al

bence sarıyı değiştir. çünkü, yeşil şuan kızışkın, erkeği de kızışkın alırsan yavru alabilirsin. kuşların ikisi de yerli

erkeğin kizişmiş olani nasi bulcaz çehresi ne renk olmali maviş alcam bide. kaç ayliklar sizce ?

dişi tam kızışmısa benzemiyo ama sana kalmıs bi secim yap

ikiside dişi

İkiside dişi bence sarıyı verip bir erkek alabilirsin.Yeşil dişin kızışmış.Yaşları 1 veya üstü

yeni maviş aldim erkek mavi cehresi resimde pembe duruyo

Evet erkek ama siz şunu güzel bir fotoğrafını koyunda asaletini görelim.

pek aseleti kalmadi :) şuan kafese alişma çalişiyor 2 side sus pus oldu :=) biraz alişsinlar foto koyucam :)

Geri