Karadeniz Pet

Mürekkep Balığı Kemiği Nasıl Takılır

ByNoName

Meraklı Üye
Bu mürekkep balığı kemiğini nasıl takçaz yanında bi metal var ama beceremedim örnek foto atarsanız iyi olur

Aparatla uğraşmak istemezseniz,kemiğin ortasına ince bir çivi ile iki delik açıp tel yardımıyla kafese asabilirsiniz.

Son düzenleme:
Tel ile kullanım var,sebzelik içine de takılabiliyor,ama sebzeliği bazen yerinden bile çıkarıyorlar:)

fotoğrafıda böyle bişey

Şöyle anlatmaya çalışayım sivri olan uçları kemiğin ön tarafından kemiğin içine geçirin. Arkada kalan kancaları kafesin tellerine bükerek sabitleyin.Arkadan görünüşü şöyle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:37 -->-> Daha önceki mesaj 21:34 --

Uğraşmam derseniz yukarıda anlattığım gibi tel ile kafese asabilirsiniz.

Son düzenleme:
Şöyle anlatmaya çalışayım sivri olan uçları kemiğin ön tarafından kemiğin içine geçirin. Arkada kalan kancaları kafesin tellerine bükerek sabitleyin.Arkadan görünüşü şöyle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:37 -->-> Daha önceki mesaj 21:34 --

Uğraşmam derseniz yukarıda anlattığım gibi tel ile kafese asabilirsiniz.

teşşekür ederim şöyle yaptım ama olmuşmu resimler biraz bulanık k.b

JPM017208_1.jpg
şöyle yaptım gerçekten güzel oldu resimdeki gibi o telin bi tarafı kıvrık oluyor hafif diyer tarafı düz düz tarafını ön tarafına yumuşak kısmın resimdeki gibi kenarına batırıyorsun sonra arkasından dikkatli bi şekilde çevirim kıvrık yerinide ön tarafına batırmak güzel oldu

Son düzenleme:
Kancaları ters tarafa doğru bükerseniz daha sağlam olur.
Ama yaptığınız şekilde telden çıkmıyorsa sorun olmaz.

en son şu yukardaki gibi yaptım teşşekür ederim normalde öyle yapılması lazımmış ben yandan delmiştim ilk başta sonra resimdeki gibi yaptım güzel oldu teşekkürler... :)

Geri