petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mutasyon bölümü açılması lazım

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve ByNoName tarafından 25 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. ByNoName

ByNoName Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşuyla ilgili türkiyenin en büyük sitesinde artık bir mutasyon bölümü açılması lazım yavru taini yapılması lazım ben uğraştım ve baya bilgi eddindim genetik hesab makineleriyle karşılaştım ve hesap yaptım gerçekten benimki %100 tuttu

2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    İyi Günler,

Sitemizde zaten mutasyon konusu mevcut, arama yaparak veya "Genel Bilgiler" bölümünden istediğiniz konuya ulaşabilirsiniz...

İlginize Teşekkür Eder, İyi Forumlar Dileriz...

#2 Emrehan DİLEKÇİ, 25 Şubat 2015
    Son düzenleme: 25 Şubat 2015
  3. ByNoName

ByNoName Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim bulamamamıştım 3 gündür :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:03 -->-> Daha önceki mesaj 21:02 --

yanlış anladıız heralde mesela ben 2 resim ataçam bunları yavruları hangi ren çıkar diye sorcam bilenler söylicek genetik hesap makineleriyle yapıp

#3 ByNoName, 25 Şubat 2015
    Son düzenleme: 25 Şubat 2015
  4. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    O konuda mevcuttur,

Hangi renk kuşların çiftleşmesinden hangi renk kuşlar çıkar?

Adlı konuyu okuyabilirsiniz...

5. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Böyle birşeyi %100 bilmek imkansızdır. Anne babalarının da renginin bilinmesi gerekir. Yeşil baba mavi anneden lutino yavru çıkacağını hiçbir genetik hesap makinesinin söyleyebileceğini sanmıyorum.

6. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    %100 mümkündür, labaratuar ortamında gen araştırması yaparsanız, ama iki kuşun resmine bakıp şu çıkacak demek imkansızdır, bunlar sulu boya değil ki; karıştırınca şu renk çıkacak diyelim

Sayfayı Paylaş