Karadeniz Pet

mutlaka bakin tahta tünek

Canberközden

Meraklı Üye
wzyEL6.jpg

Bunlardan 10mm luk aliyorsunuz evde yada marangozda
Bedavaya kesiyorlar kafesin ölçülerine göre. Sadece 3tl

1 mt. Muhammet abi buda rütbe için bir kiyak sana hem düz.hem ucuz ve tirtikli tirtiksiz olaraj iki çeşit koçtaş mazalarında. Reklam değildir:).

Yine bedava hagen vision gibi bir koyak benden

Saygilar

tüneklerin yuvarlak olması lazım kuslar harap olur bunlarda :) bukadar takma kardeşim rütbe meselesini :D hayatta daha önemli şeyler var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:32 -->-> Daha önceki mesaj 20:32 --

ki herkez ağaç dalından yapıyor zaten kim uğraşcak bunlarla :D

wzyEL6.jpg

1 mt. Muhammet abi buda rütbe için bir kiyak sana hem düz.hem ucuz ve tirtikli tirtiksiz olaraj iki çeşit koçtaş mazalarında. Reklam değildir:).

Saygilar

Kardeşim ben zaten böle hazır tahta alanlara karşıyım marangozdan git ölçülü al gel bide tanıdık oldumu bedava nede olsa iki çubuk.Hem bak rütbeyi bu kadar çok takma ben hiç takmadım hiç sölemedim ve yeni üyeyken direk altına yükseldim neden karşılık beklemedim yaptıklarımdan menfaat içinde yaşamadım.

tavsiyen için teşekkürler kıyaklarının devamı bekliyoruz :)

ağaç dan tünek yaptım 2 gündür üstünden inmediler :p

Rütbeyi büyütmesek orda muhammet abiyle bir espiri olarak gönderdim ;).

wzyEL6.jpg

Saygilar

Jeweret Kavela Yivli Kayın - Koçtaş

Jeweret Kavela Kayın - Koçtaş

bunumu söylemek istediniz :D (translate geldi aklıma :D )

Yeri en arkalarda birde halat gibi olan ipten aldım ketenden 2.metre toplam 8 TL tuttu

bu çıtalardan daha önce kullandım ben model uçak yaparken kullanıyorduk muhtemelen ıhlamurdur bunlar.bence en güzeli yuvarlak ağaçtan kendimizin yapması hem daha görsel hem de kuşların ayakları köşelerden dolayı acımaz

bu çıtalardan daha önce kullandım ben model uçak yaparken kullanıyorduk muhtemelen ıhlamurdur bunlar.bence en güzeli yuvarlak ağaçtan kendimizin yapması hem daha görsel hem de kuşların ayakları köşelerden dolayı acımaz

Aynen bencede doğal olarak kurumuş ağac dallarından yapıyorum arada yaş da koyunca kemiriyolar yiyiyolar çok mutlu oluyolar en iyisi doğal olarak.

bu aralar ağaçlardan kesip yapsam olur mu yoksa yazın yaşken mi kesmek lazım

Geri