petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mutlu bır gun

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ömer duran yagar tarafından 19 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. ömer duran yagar
    Gizli

Ewt arkadaslar dısım erkegını dovdukten sonra ayırmıstım bugun bır kac uretıcı arkadasa sordum hmde burdan onerılerle tekrar yan yana koydum tabıkı cok dıkkatlı olarak ve koyalı 4 5 dk olmadan cıftlestıler :) bırbırlerını yemlıyorlar , tabıkı bu mutlulugumuzu ılk sızlerle paylasmak ıstedım. Bılen vardır belkı hepsı benım basıma gelıyor dıye bır konuda magdur erkegımızın fotoları vardı.

#1 ömer duran yagar, 19 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 19 Haziran 2014
  2. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    hayırlı olsun inşallah en kısa zamanda yumurtlarlar darısı benim başıma benimkilerde ayrı duruyor

3. ömer duran yagar
    Gizli

sagolun cok tesekkurler ınsallah alırısnız bol bol yavru :) bence karsı karsıya koy daha etkılı olur

4. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    ayrı odalarda duruyorlar benimkiler

5. ömer duran yagar
    Gizli

ben bundan oncede ayırmıstım karsı karsıya dursunlar benım onerıme gore daha etkılı oluyor ben öyle yaptım :)

6. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    bakalım bi böyle deneyelim olmazsa karşı karşıya koyarım kaç gün ayrı durdular senin kuşlar

7. ömer duran yagar
    Gizli

hocam ılk geldıgınde 1 hafta ayırdım dovustukten sonra dısım kuluckadaydı 11 12 gun fln ayrı tuutum yavruyu buyutene kdr.

Sayfayı Paylaş