petshop

mutlulugumu paylasmak ıstedım =)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kağan Köse tarafından 21 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Kağan Köse

merhaba. sızlerle paylasmak ıstıyorum :) benım kucuk bebegım bugun ılk kez havuc yedı daha dogrusu kemırdı küçüğüm :) kafesı aldım onume cıkmak ıstıyo sureklı ıste kalem kapaklarımla sıgaramla oynuyo falan :) he bıde sıgarayla boynunu falan kasıttı tabı arada parmagımı da devreye soktum :D cok guzel oluyo cok mutluyum :) bı de uctugunda elıme gelse ıyı olcak da neyse :)

2. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member
    Üye

Beğenileri:
    1
    zamanla elinede gelicektir daha çok ilgi aşamayı hızlandırır senin adına sevindim iyi bak oda sana iyi baksın :)

3. Kağan Köse

zaten ya koltuga yada kapıya gıdıyo :) sureklı ılgılenıcem merak etme =) kacırırmıyım artık bu adımları gordukten sonra :D cok sagol ıyı mesajın ıcın =)

4. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member
    Üye

Beğenileri:
    1
    rica ederim sevgi ile üstesinden gelinmeyecek bişe yok ufak bi tavsiyem sigara içiyosun galiba bence bırak gereksiz birşey hem sen hem cevren hemde kuşun için zararlı :)

5. Kağan Köse

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:12 -->-> Daha önceki mesaj 15:12 --

Doğruda nasıl :) az içiyorum ama gerçekten bak :)

6. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member
    Üye

Beğenileri:
    1
    hiç içmediğim için nasıl bırakırsın bilmiyorum ama iyi bişe değil sonucta bence yol yakınken bırak azalt azalt sonra at gitsin :) samimi cevapların içinde saol :)

7. Kağan Köse

ne demek :) ona cabalıyorum ben de ınan :)

8. Selphie

Selphie Guest

Çok güzel ya çok sevindirici bir haber senin için :)
    Benimki de başıma,elime,omzuma konuyor ama dediğin şeyleri yapmıyor mesela odada ya perdeye konuyor yada benim üstüme başka bir yere konmuyor, hiçbirşeyi kurcalamıyor oynamıyor , internette okumuştum kağıdı buruşturup atın önüne oynar diye yaptım benimki korkudan odada dört döndü..yani odada o kadar yaramazlık yapacağı yer var ama gözü yok yaramazlıkta çocuğumun :) :p
    Bir de bana alıştı iyi hoşta, arkadaşlarımın elini ısırıyor çok aşırı tepki veriyor yabancılara sizce normal midir?
    Bu arada bende çok sigara karşıtıyımdır. Sokakta yürürken içilmesine bile karşıyım...

#8 Selphie, 21 Mayıs 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 21 Mayıs 2014
  9. Kağan Köse

bence yabancılara normal tabıkı =) bende ıcıne ıpten top yaptım attım pek ılgılenmıyo korkmuyoda ama :) benım kı daha 1,5 2 aylık ya daha ucamıyo bıle genelde dusuyo :D o yuzden bana gelmesıne var daha :) havuc kemırdı mesela bugun okumussundur hos bısı :)

10. Selphie

Selphie Guest

Yavru olduğundan ilgilenmiyorlar heralde pek :) ama odada başka hiçbir yere konmuyor masaya yatağa..tek perde ve ben :p
    Evet geçende bende doğrayıp koymuştm yemeye çalışmıştı ama yiyememişti :)
    Elma, marul falan denedim ama pek sıcak bakmadı...

11. Kağan Köse

bıraz buyusunde ben neer neler yedırcem oğluşumaa :) :)

12. Selphie

Selphie Guest

Benimkine dişi mi erkek mi belli değil burnu mavi-mor karışımı bişey önce dişi diye düşünüyodum ama bilemiyorum artık :)

13. Kağan Köse

valla bende ılk kusu erkek dıye aldım dısı cıktı onu bı dostuma verdım bu erkek kusumu yenı aldım :) anlıcan hıc bellı olmuyo :)

14. Selphie

Selphie Guest

Evet biliyorum dişi kuşun özelliklerini sormuştun ordan hatırladım :)
    Benim için cinsiyet farketmiyor ya.. :) bana alışsın sıcak kanlı olsun yeter :)

15. Kağan Köse

ya oylede benım dısı kus bana hıc alısmıyodu sureklı ısırmalar perdeye konmalar falan ac bırakınca elımden yerdı onu da ben kafesten alıcam elıme. e ac bırakarak alıstırmakta ıstemedım kusu.. suankı kusumdan memnunum bakalım =) ıns guzel olur hersey

Sayfayı Paylaş