petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mybest okusun

Konusu 'MYBESTPETSHOP TANITIM BÖLÜMÜ' forumundadır ve Erol çatar tarafından 2 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Erol çatar

Beğenileri:
    7
    7 aydır mybest den alışveriş yapıyorum hatta antalyada oturduğum halde aksaraydaki tanidiklarima bile ürün yolladım . yanlız türkiyede zaten muhabbet kuşları için ilaç yok olanı sadece sizde var .sizdekilerimde bakıyorum sitede çoğunun tahir geçmiş veya stokta yok . lütfen daha fazla sağlık ürünü hastalıklar için ilaçlar getirin . hobipetde (Vet-Schroder + Tollisan Özel Karışım ) diye ürün gelmiş kapıda ödeme yok sizde varmı diye baktım sizden alcakdim bu ürün sizede yok çok faydalı ürüne benziyor. ben sizden çok memnunum. alışveriş yapmaya ve tavsiye etmeye devam edeceğim .

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş