petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mybest yem kurtlandı

Konusu 'MYBESTPETSHOP TANITIM BÖLÜMÜ' forumundadır ve Uğur DOĞAN tarafından 5 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    2 kg lık pakette aldigim yemin agzi kapali sekilde oda sicakliginda muhafaza ediyordum.bugun boceklendigini ve kurtlandigini gordum.neden boyle oldu acaba.agzini sımsıkı kapiyordum

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  3. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    71
    Poşet yerine kapaklı cam kavanoza koysaniz birsey olmaz

4. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    Yem plastik kovada, bu sıcaklarda uygun koşullarda da kurtlanabilir Uğur Bey. Aynı yemi ben de kullanıyorum. Bir adet 2 kg lık açılmamış kova var. Umarım birşey olmamıştır.

5. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Cam kavanoza alsanız iyiydi

6. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    mybestten sürekli alışveriş yapan biriyim başıma hiç böyle birşey gelmedi. kurtlanmanın mybestten değilde saklama koşulu ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

7. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yemi daha once de kullanmistim bir sorunla karsilasmamistim.yemin icerigi guzel.yalniz dut kurusu oldugundan kurtlanmis olabilir.boceklerde vardi.saklama kosullarina gelcek olursak kendi orjinal plastik kapta sakliyordum.bulundugu oda gunes almiyor.yazik oldu 2 kg yeme

8. mybestpetshop

Beğenileri:
    7
    Uğur DOĞAN bey Ürün güneş görmese bile oda sıcaklıkları çok ciddi yükseldi. Bu hafta çıkardığımız tüm iç yulaflarda aynı sıkıntıyı yaşadık ürün bizim ürünümüz her zamanki gibi arkasındayız geri yollayın para iadesi yada başka bir ürün yollayalım.

9. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    yemleri buz dolabına koysak sonradan çıkardığımızda terleme oluyorya sorun teşkil etmezmi

10. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Yemin bulunduğu kavanoz Vs saklama kapları içerisine Defne Yaprağı koyabilirsiniz.

11. İsmail YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Cihan beyin dediği doğrudur, kayınvelide bulgur, un gibi kutlanacak şeylerin içine defne yaprağı koyar. Bende yemin içine diş sarmısak koydum herhangi bir sorun olmadı...

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Evet ismail bey tedbiri almak Lazım mağlum havalar sıcak

13. keremonder

keremonder Member

Beğenileri:
    0
    Mybestten2-3 hafta önce aldığım 2 kg'lık paketi bugün açtım. Ürün excellent olan 2 kglık paket. Maalesef bende de yemin üst kısmında 3-4 küçük böcek vardı. Yemi oda da diğer yemleri koyduğum dolapta tutuyordum. Direk güneş almamasına rağmen böceklenmiş. Yemi geri göndermek ya da iade etmeden böceklerden temizlemenin yolu var mı acaba?? Sarımsak,defne koysam da kabın ağzı kapalı olduğu sürece o böceklenmeden kurtulamam sanırım.. Havalandırmak falan işe yarar mı??

Edit: Ersin bey ile telefonda görüştük.Ürünün tüm sorumluluğunu da kabul etti. Yemi nasıl saklayacabileceğimi ve yem ile ne yapmam gerektiğini anlattı. Kendisine ilgisi için buradan da teşekkürler...

#13 keremonder, 13 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 13 Ağustos 2015
  14. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İlginiz için teşekkürler.Böcekleri görür görmez yemi attım zaten.Bundan sonra yazın az miktarda yem alırım tecrübe oldu

15. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Ben aspuru kavanozda buzdolabında saklıyorum yemliğin üzerine ekledikten sonra biraz oda sıcaklığına gelmesini bekliyorum sonra kuşuma veriyorum. Herhangi bir sorun olmadı şimdiye kadar ama bir zararı varsa beni de bilgilendirirseniz sevinirim.

16. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    zarar derken nemlenip çimlenmesi yada kurtlanma olabilirmi diye sordum ama kimse bişey demedi

Sayfayı Paylaş