petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

MyBestPetshop Yine Pişman Etmedi

Konusu 'MYBESTPETSHOP TANITIM BÖLÜMÜ' forumundadır ve Fatih BUYURUCU tarafından 10 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Öncelikle tüm MyBest çalışanlarına teşekkür ediyorum uygun fiyata kaliteli ve güvenilir ürünleri bize sundukları için.

Yaklaşık 6 aydır neredeyse tüm alışverişlerimi bu siteden yapıyorum ürünler fazla geldi hiç eksik gelmedi. Sadece bir sefer ufak bir üründe hata oldu aradığımda ne bir itiraz bir sorgulama nede bir şüpheli yaklaşımla karşılaştım hemen telafi ettiler hızlı bir şekilde sağolsunlar.

Tüm siparişlerim 1 gün içerisinde elime ulaştı her seferinde. Alış veriliş öncesi ve sonrasında gerçekten müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. Hiç çalışanlarla yüz yüze tanışma fırsatım olmasada telefonun diğer ucundan samimiyetleri ve ilgi alakaları bariz belli olmakta.

En son vermiş olduğum siparişler bugün elime ulaştı içerisinden 3 adet kuş taşıma kutusu ve Neton ürün tanıtım ve kullanım kitabı çıktı çok büyük şeyler olmasada müşteriyi mutlu eden şeyler teşekkür ederim tekrar. Başka yerlerden alışveriş yaparken ki acaba yanlış bozuk veya eksik gelecekmi korkusunu 6 aydır yaşamıyorum :)

Şunu da belirtmek isterim sitenin en çok hoşuma giden yanıda 50tl ve üzeri alış verişlerde kargo bedava olması, yeri geliyor kargo ödememek için 50tl ye tamamlıyorum kargoya vereceğim parayla ürün alıyorum :) Diğer siteler gibi 80-100-150 tl üstü kargo bedava olmasındansa 50tl tam ideal bence ev hobicileri için gerçekten çok iyi.

Ürün çeşitlimi bence %90 oranında çoğu ürün mevcut herşey uygun fiyata elimizin altında. Diğer dükkanlardan gem fazla para verip hemde eve koli taşıyacağıma 1 gün geç gelsin kapıma kadar bedavaya gelsin kafasındayım :)

MyBest sayesinde çekoslavak kuşlarıma Show üreticilerinin kullandığı katkı ve vitaminleri verebilmekteyim.

Teşekkür etmek ve Alış veriş yapmayı düşünenler için açtım bu konuyu herhangi bir çıkarım yok bunları yazmakla sadece bu kadar bizleri memnun etmek için uğraşan insanlara vede diğer benim gibi müşterilere memnuniyetimi bildirme gereği hissettim :)

Herkese keyifli forumlar MyBest çalışanlarına hayırlı işler dilerim.

Son gelen ekstra hediyeler;

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    [MENTION=7628]Fatih BUYURUCU[/MENTION] Güle güle kullan Fatih. Hayırlısı olsun. Ersin ve ekip gerçekten güzel çalışıyorlar. Hem dükkanlarında, hem de fuarda da bir kez daha gördüm çalışmalarını. Böylece onlar da, bizler de kazanıyoruz.

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    278
    Ersin Beyle fuarda biraz sohpet etme imkanımız oldu. İlgisi ve işine verdiği önemden dolayı bende tebrik ediyorum.

4. mybestpetshop

Beğenileri:
    7
    Böyle güzel olumlu mesajları okumak bizi çok mennun ediyor iyi dilekleriniz için herkeze çok teşekür ederiz.Saygılar

5. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    Keşke bütün siteler sizin gibi olsa ilginiz için teşşekür ediyoruz. :)

6. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    [MENTION=13408]mybestpetshop[/MENTION] candır gerisi heycandır . tebrikler mybest ;)

7. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Sağolasın abi aynen öyle :)

#7 Fatih BUYURUCU, 10 Kasım 2015
    Son düzenleme: 10 Kasım 2015

Sayfayı Paylaş