Karadeniz Pet

Nane...

• Konbuyu başlatan Aziz SARI
  • Başlangıç tarihi
A

Aziz SARI

Guest
Arkadaşlar bir üretici abim nanenin kuşlarda kızıştırıcı etkisi yaptığını söyledi. Sizce doğruluk payı var mıdır . Kuşlara yanlışlıkla zarar vermeyelim. Kendisi 1 bağ naneyi ayırıp temizleyerek direkt bıraktığını söyledi ve 20 dakika içerisinde 30 tane yetişkin kuşun salmada bitirdiğini söyledi .

ısırgan otununda büyük etkisi varmış onu da dene istersen

Nanenin etkisini duymuştum. Kullananlar var.

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben dün yeni aldığım yavrularıma verdim , 1 saat sonra naneyi koyduğum yerden eser kalmadı..:D Sapıyla beraber yemişler..:) Denemeyenlere öneririm ..

Arkadasim nane insanlarda yani erkeklerde tam tersi iktidarligi olduren biseydir nane cayi iyi gelmez erkege ordan biliyorum ama kuslardada ters etki yapicagini dusunmuyorum

Bildiğim kadarıyla nanenin hormonları düzenleme etkisi var insanlarda. Bir üstteki arkadaşım erkeklerde tam tersi olduğunu söylemiş bilemiyorum fakat hanımlarda östrojen hormonunu arttırır.

Kuşlarda işe yarayabilir,belkide sadece dişilerde işe yarayabilir :)

Bu arada inşallah sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz,işe yarayıp yaramadığı hakkında bizi bilgilendirin lütfen

Dilan hanım bunu deneyin insanlar bana faydalı olduğunu söyledi . Hatta salmada bir erkeği vardı 4 dişi ile birlikte olmuş , coşkun gibi maşallah..:D Hani işe yaramasa üretici abi hiç kullanmaz.. :)

Geri