petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nane...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aziz SARI tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Arkadaşlar bir üretici abim nanenin kuşlarda kızıştırıcı etkisi yaptığını söyledi. Sizce doğruluk payı var mıdır . Kuşlara yanlışlıkla zarar vermeyelim. Kendisi 1 bağ naneyi ayırıp temizleyerek direkt bıraktığını söyledi ve 20 dakika içerisinde 30 tane yetişkin kuşun salmada bitirdiğini söyledi .

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  3. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    ısırgan otununda büyük etkisi varmış onu da dene istersen

4. İsmail YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Nanenin etkisini duymuştum. Kullananlar var.

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Ben dün yeni aldığım yavrularıma verdim , 1 saat sonra naneyi koyduğum yerden eser kalmadı..:D Sapıyla beraber yemişler..:) Denemeyenlere öneririm ..

6. 34dilan34

34dilan34 Guest

Arkadasim nane insanlarda yani erkeklerde tam tersi iktidarligi olduren biseydir nane cayi iyi gelmez erkege ordan biliyorum ama kuslardada ters etki yapicagini dusunmuyorum

7. Duygu GÖKCEN

Duygu GÖKCEN New Member

Beğenileri:
    1
    Bildiğim kadarıyla nanenin hormonları düzenleme etkisi var insanlarda. Bir üstteki arkadaşım erkeklerde tam tersi olduğunu söylemiş bilemiyorum fakat hanımlarda östrojen hormonunu arttırır.

Kuşlarda işe yarayabilir,belkide sadece dişilerde işe yarayabilir :)

Bu arada inşallah sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz,işe yarayıp yaramadığı hakkında bizi bilgilendirin lütfen

8. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Dilan hanım bunu deneyin insanlar bana faydalı olduğunu söyledi . Hatta salmada bir erkeği vardı 4 dişi ile birlikte olmuş , coşkun gibi maşallah..:D Hani işe yaramasa üretici abi hiç kullanmaz.. :)

Sayfayı Paylaş