petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Naptıysam elime alıştıramadım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Krasnayakrov tarafından 6 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Krasnayakrov
    Gizli

Merhaba daha once konu acmıştım elime gelmiyor diye, burda verilen tavsiyelerin ve netteki tavsiyelerin neredeyse hepsini uyguladım parmagımı yaklaştırdığımda parmakta tunemiyor, bu durum neden kaynaklı olabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:20 -->-> Daha önceki mesaj 20:17 --

Tecrubeli arkadasların tavsiyelerini sabırsızlıkla bekliyorum

2. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    bende çok konu yazıyorum banada cevap vermiyorlar :/ benimki kendi kendine alıştı nasıl oldu bilmiyorum :D

3. canımkuslarım
    Gizli

elinize yem koyun yer ballı yem var onu elinize ufalayın elinizi gösterin ve elinizi yavaşça kafesin içine sokun parmağınıza çıkar yada yer sonra alışır kafese elinizi sokunca durmadan elinize çıkar sonrada igce alışır kuşlar unutgan olduklarından sahiplerini unuturlar ve yine korkarlar sürekli ilgi vermek lazım

#3 canımkuslarım, 6 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Ağustos 2014
  4. Bıdık
    Gizli

Bıdık Guest

Teşekkürler benimde böyle bir bilgiye ihtiyacım wardi :)

Sayfayı Paylaş