petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

nasıl alışacak?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gizemmen tarafından 10 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. gizemmen
    Gizli

gizemmen Guest

merhaba arkadaşlar, kuşum 1 haftadır benimle, 2-3 aylık ve erkek. 1 haftada elime lıştı elimden yemek yiyor, kafesin içindeyken parmağıma geliyor ama iş uçmaya geldi mi kimseyi tanımıyor. :) uçup avizeye konuyor bi daha da inmiyor. omuza gelmesi için ne yapmam gerekiyor? bazen omzuma koyuyorum uzun süre gitmiyor uyuor fln ma gidince de geri gelmiyor. iki sat yakalamaya çalışıyorum. :)

2. Eren Temiz
    Gizli

İlk haftalar bizim ki de kafeste elimize geliyor, ama dışarı çıktığın da tutması zor oluyordu, bu normal bir şey. Sonrada omzumuza alıp koyuyorduk biraz orada vakit geçiriyor sonra başka yere sonra isterse omuza. Bu durum biz de ilk haftalar oluyordu sonradan kendi gelmeye başladı omuzumuza, her gün çıkartıp oyun oynayın. :)

3. murat beynam
    Gizli

kuşunuzu omzunuzda beslerseniz bence alışır çünkü yem ihtiyacı duyduğunda omzunuza gelecektir

4. gizemmen
    Gizli

gizemmen Guest

güb boyu oynuyoruz zaten, genelde elimde uyuyor.:) dediklerinizi deniycem teşekkür ederim. :)

5. Mehmet ŞEKER
    Gizli

ben bu konu hakkında konu açtım bakabilirsin

Sayfayı Paylaş