petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nasıl alışır?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Umutcan AĞLAR tarafından 14 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Umutcan AĞLAR
    Gizli

Herkese iyi forumlar. Kuşlarımın daha iyi beslenmesi için Cihanaley üretimhanesinden mama almıştım. Buraya kadar herşey iyi hoş :)

Sorum şu olacaktır. Aldığım mamaya nasıl alışacaklar hiç yemiyorlar. Dün eve gittiğimde kuşların kursakları doluydu mama koydum belkı yerler diye yemediler yemlikleri çıkarttım. Sabah işe gitmeden mamayı değiştirdim şuan mama var kafeste. Sizlerin başka yöntemleri var mıdır?

2. buraksipahi
    Gizli

Azar azar koy tadını hiç bilmiyorlar bunun için mamanın üstüne biraz yem at bu sürece sürekli devam et çünkü senin kuşların daha mamanın tadını bilmiyorlar zamanla alışır.

3. Umutcan AĞLAR
    Gizli

tamam ustam sağol :)

Sayfayı Paylaş