Karadeniz Pet

Nasıl banyo yaptırmalıyım ??

GoldBlack

Yeni Üye
Merhaba :) Arkadaşlar kuşum tüy dökme döneminde ve banyo yaptırmalıymışım. Fakat nefret ediyor ne yapmalıyım ? Hiç sevmiyor ben bazen onu elime alıp elimi ıslatıp onu temizlemeye çalışıyorum ama o da zor oluyor. Elimde bir sağa bir sola gidip.duruyor. Ne yapmalıyım bu konuda ? :confused: :confused: :confused:

Kardeş benimde aynı sorunum var demin spreyin icine su doldurup kafesten sıktım kaçtı ama heryeri ıslandı tuy dokumunde banyo şart yapmiyorsa benm dedimi yap bu donemde hicbirseyi umursamiyorlar tuyden cikinca banyolugu tekrar koyarsın elbet yaparlar

Kardeş benimde aynı sorunum var demin spreyin icine su doldurup kafesten sıktım kaçtı ama heryeri ıslandı tuy dokumunde banyo şart yapmiyorsa benm dedimi yap bu donemde hicbirseyi umursamiyorlar tuyden cikinca banyolugu tekrar koyarsın elbet yaparlar

Evet sanırım bende onu yapacağım. Baska bir çözümü yok . Çok teşekkür ederim.

Elinde duruyorsa muslugu azcik ac avucunuda aç içine su doldukca girebilir benim kuş öyle seviyor yada suyun altina kap koy su şapirtisinada geliyorlar olmadi suyun icine yeşillik koy öyle dene.

MOBİL CİHAZIMDAN TAPATALK KULLANILARAK GÖNDERİLDİ

Bir kabın içine su doldurun ve kuşunuzu kabın kenarına koyun. O kendisi vücuduna su atacaktır ve göbeğini batıracaktır. Bu yıkanma ona yeter, yıkanınca soğuk yerlerden uzak tutun. Umarım yardımcı olabilmişimdir :)

Kuşu elinize alip suya sokmayin bu çok tehlikeli ,, kulagina su kaçarsa ölümcül olur dikkat

Fıs fıslar satiliyor plastikçilerde falan bulursunuz , onu sirkeyle iyice dezenfekte edip onu severek korkutmadan üstüne sıkarsanız kuşunuz sevecektir

Ayrıca bu verdigim linki de okumanız faydanıza olur üzerine tıklayın : banyo

Papagan okulu her konuda faydalanabileceginiz bir site bilginiz olsun

Son düzenleme:
Geri