Karadeniz Pet

Nasıl bi Kafes almalıyım öneri

Ne kadar geniş olursa o kadar iyi.
genişlik ve derinlikleri aynı sadece biri daha uzun biri normal hangisi daha iyi olur diye tarşışıyoruz uzun papağan lar için daha iyi olurmuş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:30 -->-> Daha önceki mesaj 22:26 --

Hagen Vision L 02 Kafes Büyük Kuşlar İçin GittiGidiyor'da 144617675Hagen Vision L12 Uzun Ve Geniş Papağan Kafesi GittiGidiyor'da 145972547 bu l12 ile l01 arasında ne fark var bilen varmı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:45 -->-> Daha önceki mesaj 22:30 --

Kötü değilde uzun olması pek avantajlı gelmedi bana hele üretim yapılacaksa. Uzun olanlar genelde papağan gibi daha büyük kuşlar için gibi geliyor bana.

yinede imkanım olunca uzun almayı düşünüyorum pek üretim yapmıcağım için belki 1 -2 kere hevesimi alırım siz kuşlar yakın olsun diye öyle diyorsunuz sanırım kolay üresinler diye

Son düzenleme:
Güle güle büyütün kuşlarınızı. Ben de m02 almıştım tel kesmemek için. Kafesin 2. katını iptal edip kapılar sırt sırta gelecek şekilde monte ettim kafesi. Memnun kalacaksınız eminim.

Geri