Karadeniz Pet

Nasıl Bir Dişi

murat2012

Meraklı Üye
Erkek kuşumun yanına nasıl bir disi almalıyım acaba ciftlestirmek istiyorum erkek 1 veya 2 yaşında erkek kızgın nasıl bir disi almalıyım acilll

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erkek kuşumun yanına nasıl bir disi almalıyım acaba ciftlestirmek istiyorum erkek 1 veya 2 yaşında erkek kızgın nasıl bir disi almalıyım acilll

En az 1 yaşında 2 yaşını geçmemiş olan bir dişi alın petden tavsiye etmiyorum üreticiden alın kuşunuzu yanınızda götürme imkanınız varsa dişilerin arasına atın bi süre gözlemleyin hangisiyle iyi anlaşıyor ise onu alın ha petden alıcaksanızda aynı yöntemi deneyin ve kuşu almadan önce inceleyin hareketli canlı olsun ;)

1 yaş ve üstü aynı cins bi dişi almalısınız. Yalnız muhabbet kuşları seçici kuşlardır getirdiniz kuşa eş tutmaya bilir o yüzden götürüp seçme şansı sunsanız onlara 1 gün zaman tanısanız ortamında kendini belli eder . Bol şans

Ortamında kendini belli eder derken

... derken: eşini seçer. Bunu da seçtiği dişi ile hareketlerinden belli eder.

Erkek disi secmez disiler cok secici olur daha once yavru alinmis bir disi tercih edin erkeginizin irkindan onun boyutlarinda bu arada yesil disiyi naptiniz

Onun kanadında problem var haraketsiz olduğundan yağlanma olmuş yağlanınca da yumurtlamaz dediler

Ve diğer kuşların yanına koyma imkanım olmayabilir erkek kusu

Geri