Karadeniz Pet

nasıl bir krem kullanmalı

• Konbuyu başlatan hanzade hanzade
  • Başlangıç tarihi
H

hanzade hanzade

Guest
merhaba ,

bizim muhabbet kuşumuz yapışkan bir yuzeyin üstüne konduğundan kuyruğu vs yapışmıştı..yıkadık kurutuk ama yapışkan madde de maşallah çok sağlammış..
kuyruk hala yapışkanlı , aseton falan kullanmadık zarar olur mu diye.normal suyla da hepsi çıkmıyor..hayvancağızın kuyurupu yapışkanlı birleşmiş şekilde duruyor..

birde yapışkanları temizlerken tuyler hep yolunmuş..altında yramsı gibi bir yer olmuş.
nasıl bir krem yada ilaç kullanalım ?

tşk ederim

Zamanla temizler kendisini diye düşünüyorum ama üstadlar daha iyi bilir. Pek karşılaştığımız bir durum değil açıkçası.

kimyasal zarar verebilir kendisi temizlersede zehirlenebilir kötü bir durum gercekten

2 gun oldu..zehirlenmemiş ki yaşıyo hala..hemde fare zehiri yapışkanıydı..
üzüldüm şimdi..ama ölseydi o gun olurdu heralde..

zeytinyağı filan sursek olur mu .? zarar verir mi ,doğal sonuçta belki yaralarına faydası olur.

Asetonu bayanlar da kullanıyor. Uyguladıktan sonra iyice silerseniz sorun olacağını düşünmüyorum. Yapışkanlı tüyleri gagasıyla temizlemek isterse sorun olabilir.

aseton aklımıza geldi ama korktuk..bişi olur diye..aseton uçucu ama ,zarar olur mu bilemedik.kendini temizlerken .

bi deneyelim o halde

peki bu yolunmuş yerlere ne sürelim..yazık kırmızı kırmızı olmuş

Bence aseton kullanmayin.. zeytinyagi en zararsizi.. kesinlikle aseton kullanmayin.. aseton tirnakta kullaniliyor deride degil.. cok zararli olabilir.. zeytinyaginin hic bir zarari olmaz en fazla ishal olur oda hemen gecer.. yipranmis tuylerinede iyi gelir.. agrisi varsa ona bile..

Zeytinyagi kullanin. Aseton bi zarar vermez fakat en son care onu kullanmak. Ayrica cikmicak gibiyse zorlamanin bir manasi yok. Zaman gectikce duzelecektir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zeytınyağı sürdük..biraz rahatladı kuş belli.

Baticon alkol sürebilirsiniz bence. Tabi önce zeytinyağı deneyin

o yapışkanın özellıgı yapısan seyın asla kurtulamamasıdır. buyuzden cok narın hareketlerle kalın telekler ise belırlı aralıklarla cok narın hareketlerle sökmeniz olacaktır zamanla yenisi çıkacaktır....

Geri