Karadeniz Pet

Nasıl bir yol izlemeliyim? Acil :(

Muhammed Necib Karabulut

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Kuşlarımı ayırmaya karar verdim sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Her şeyi ayrıntılarıyla anlatabilir msnz? Sağolun :) TABİİ KIZIŞMALARI İÇİN AYIRIYORUM.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:00 -->-> Daha önceki mesaj 19:47 --

Kuşları bugün ayiracam acil güncellll cevaplar lütfen

Ayrı kafeslere koyup birbirlerini görebilecekleri 3-5 metre mesafeye koyarak ayırabilirsin.2-3 hafta ayırmak yeterli olur diye tahmin ediyorum.Daha sonra dişiyi erkeğin bulunduğu kafese atman gerekir

Günceeeelllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:50 -->-> Daha önceki mesaj 20:49 --

Teşekkürler başka bi önerimiz???

Günceeeelllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:50 -->-> Daha önceki mesaj 20:49 --

Teşekkürler başka bi önerimiz???

Eğer çiftinizin yanında başka çift yoksa yani ses yoksa ortamda, youtube den üretimhane sesi açın kuşların kur yapma sesi sizin çiftinizi kızgınlaştırır , bide nijer verin tamamdır :)

Linkleri yazabilir msnz? Karma yem kullanıyorum içinde Nijer de var yeterli olur mu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:51 -->-> Daha önceki mesaj 21:32 --

Bi Cevap yazın LÜTFEN ya

Geri