petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nasıl bir yol izlemeliyim? Acil :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Necib Karabulut tarafından 31 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Kuşlarımı ayırmaya karar verdim sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Her şeyi ayrıntılarıyla anlatabilir msnz? Sağolun :) TABİİ KIZIŞMALARI İÇİN AYIRIYORUM.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:00 -->-> Daha önceki mesaj 19:47 --

Kuşları bugün ayiracam acil güncellll cevaplar lütfen

2. Mustafa Arslan

Mustafa Arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Ayrı kafeslere koyup birbirlerini görebilecekleri 3-5 metre mesafeye koyarak ayırabilirsin.2-3 hafta ayırmak yeterli olur diye tahmin ediyorum.Daha sonra dişiyi erkeğin bulunduğu kafese atman gerekir

3. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Günceeeelllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:50 -->-> Daha önceki mesaj 20:49 --

Teşekkürler başka bi önerimiz???

4. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Eğer çiftinizin yanında başka çift yoksa yani ses yoksa ortamda, youtube den üretimhane sesi açın kuşların kur yapma sesi sizin çiftinizi kızgınlaştırır , bide nijer verin tamamdır :)

5. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Linkleri yazabilir msnz? Karma yem kullanıyorum içinde Nijer de var yeterli olur mu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:51 -->-> Daha önceki mesaj 21:32 --

Bi Cevap yazın LÜTFEN ya

6. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    #6 Emrehan DİLEKÇİ, 1 Ocak 2015
    Son düzenleme: 1 Ocak 2015

Sayfayı Paylaş