Karadeniz Pet

Nasıl daha çok alıştırabilirim?

Berk Sönmez

Meraklı Üye
Kaç ay oldu muhabbet kuşumla bundan ileriye gidemedik daha fazla nasıl alıştırabilirim muhabbet kuşumu?
[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=6mgMwNcnn-k[/YOUTUBE]

Video Link

Ve ırkı nedir acaba?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:13 -->-> Daha önceki mesaj 20:00 --

Irkı nedir acaba ?

Son düzenleme:
Kaç ay oldu muhabbet kuşumla bundan ileriye gidemedik daha fazla nasıl alıştırabilirim muhabbet kuşumu?
[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=6mgMwNcnn-k[/YOUTUBE]

Video Link

Ve ırkı nedir acaba?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:13 -->-> Daha önceki mesaj 20:00 --

Irkı nedir acaba ?

kafesten dışarı çıkarıp bide öyle parmağınıza falan gelsin diye uğraşabilirsiniz. bi yerde karanlıkta parmagınıza alıp omzunuza koyun diyodu. karanlıkta uçmaz diye. bunları deneyebilirsiniz. ama kuş biraz büyük. burnunun rengine bakılırsa+dişi kuş. o yüzden bence işiniz biraz zor. kolay gelsin.

kafesten dışarı çıkarıp bide öyle parmağınıza falan gelsin diye uğraşabilirsiniz. bi yerde karanlıkta parmagınıza alıp omzunuza koyun diyodu. karanlıkta uçmaz diye. bunları deneyebilirsiniz. ama kuş biraz büyük. burnunun rengine bakılırsa+dişi kuş. o yüzden bence işiniz biraz zor. kolay gelsin.

Karanlıkta denedim bir iki dakika durup uçuyor karanlık falan dinlemiyor yarasa gibi aynı :D kendini vurmasın biyerlere diye karanlıkta yapmıyorum bende :)

Karanlıkta denedim bir iki dakika durup uçuyor karanlık falan dinlemiyor yarasa gibi aynı :D kendini vurmasın biyerlere diye karanlıkta yapmıyorum bende :)

Iyi yapmissiniz o zaman.sakatlansin istemeyiz.ya bisey diyeyim mi bence siz o kustan umidinizi kesin. Bende de var bi disi, sizinkinden daha kucuk sanirsam. Ugrasiyorum ugrasiyorum bi gelisme yok. Kafeste geliyo parmagima ama ittiriyorum ayaklarindan dusmemek icin geliyo. disarda parmagima geliyo ama artik zorla yani yaklasik bi 15 dk bekliyorum.tabi kol felc o ara. Bari gelse dursa ama durmuyo. Bazen uzun duruyo alisti diyorum ama malesef sonra yine ayni tas ayni hamam. demem o ki siz vazgecin ondan. Vazgecin derken vermeyin baskasina. Ya yavru kus alin baska bi tane ya da es alin ona. HaZir vaktide gelmis. Torunlarinizi egitirsiniz :D

Karanlıkta olmaz zaten kendini güvende hissedip etrafı gorebilmeli

Evet şuanda tam kızışmış 8/9 aylık falan şuanda yuvalığı falan herşeyi hazır aslında ama bilemiyorum üniversiteye gideceğim sanırım üniversiteye gittiğimde bırakamamda kimseye annemin pek ilgileneceğini sanmıyorum çok kararsızım.

Hocam alakasız ama birşey sorucam 1 aylık dişi kuş evcillestirilebilir mi ? Illa erke mi olması lazım

Son düzenleme:
[MENTION=15741]Mehmet Öztürk[/MENTION] Eğer 1-2 aylıkta cinsiyet farketmez kolayca eğitilir

Tesekkur ederim valla icimi rahatlattiniz aksama fotograflarini cekip cinsiyetinden emin olmak istiyorum sadece aklıma takılmıştı evcillesir ama erkek gibi konusamaz sanırım

Geri