petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nasıl daha çok alıştırabilirim?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berk Sönmez tarafından 27 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Berk Sönmez

Beğenileri:
    0
    Kaç ay oldu muhabbet kuşumla bundan ileriye gidemedik daha fazla nasıl alıştırabilirim muhabbet kuşumu?
    [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=6mgMwNcnn-k[/YOUTUBE]

Video Link

Ve ırkı nedir acaba?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:13 -->-> Daha önceki mesaj 20:00 --

Irkı nedir acaba ?

#1 Berk Sönmez, 27 Mart 2015
    Son düzenleme: 26 Mart 2015
  2. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    kafesten dışarı çıkarıp bide öyle parmağınıza falan gelsin diye uğraşabilirsiniz. bi yerde karanlıkta parmagınıza alıp omzunuza koyun diyodu. karanlıkta uçmaz diye. bunları deneyebilirsiniz. ama kuş biraz büyük. burnunun rengine bakılırsa+dişi kuş. o yüzden bence işiniz biraz zor. kolay gelsin.

3. Berk Sönmez

Beğenileri:
    0
    Karanlıkta denedim bir iki dakika durup uçuyor karanlık falan dinlemiyor yarasa gibi aynı :D kendini vurmasın biyerlere diye karanlıkta yapmıyorum bende :)

4. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    Iyi yapmissiniz o zaman.sakatlansin istemeyiz.ya bisey diyeyim mi bence siz o kustan umidinizi kesin. Bende de var bi disi, sizinkinden daha kucuk sanirsam. Ugrasiyorum ugrasiyorum bi gelisme yok. Kafeste geliyo parmagima ama ittiriyorum ayaklarindan dusmemek icin geliyo. disarda parmagima geliyo ama artik zorla yani yaklasik bi 15 dk bekliyorum.tabi kol felc o ara. Bari gelse dursa ama durmuyo. Bazen uzun duruyo alisti diyorum ama malesef sonra yine ayni tas ayni hamam. demem o ki siz vazgecin ondan. Vazgecin derken vermeyin baskasina. Ya yavru kus alin baska bi tane ya da es alin ona. HaZir vaktide gelmis. Torunlarinizi egitirsiniz :D

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Karanlıkta olmaz zaten kendini güvende hissedip etrafı gorebilmeli

6. Berk Sönmez

Beğenileri:
    0
    Evet şuanda tam kızışmış 8/9 aylık falan şuanda yuvalığı falan herşeyi hazır aslında ama bilemiyorum üniversiteye gideceğim sanırım üniversiteye gittiğimde bırakamamda kimseye annemin pek ilgileneceğini sanmıyorum çok kararsızım.

7. Mehmet Öztürk

Mehmet Öztürk New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam alakasız ama birşey sorucam 1 aylık dişi kuş evcillestirilebilir mi ? Illa erke mi olması lazım

#7 Mehmet Öztürk, 28 Mart 2015
    Son düzenleme: 28 Mart 2015
  8. Berk Sönmez

Beğenileri:
    0
    Bir aylıksa evcilleştirebilirsin tabiki ben aldığımda 4 aylıktı kuşum o yüzden alıştıramadım kendime.

9. Baran Açıkgöz

Baran Açıkgöz New Member

Beğenileri:
    0
    [MENTION=15741]Mehmet Öztürk[/MENTION] Eğer 1-2 aylıkta cinsiyet farketmez kolayca eğitilir

10. Mehmet Öztürk

Mehmet Öztürk New Member

Beğenileri:
    0
    Tesekkur ederim valla icimi rahatlattiniz aksama fotograflarini cekip cinsiyetinden emin olmak istiyorum sadece aklıma takılmıştı evcillesir ama erkek gibi konusamaz sanırım

Sayfayı Paylaş