Karadeniz Pet

Nasıl egitebilirim

na4master

Yeni Üye
merhabalar bugun çekoslavakya muhabbet aldım 2 aylık erkek imiş 2 gün önce annesinden ayırılmış ve yerden yem ve su içirilmeye baslanmıs bende ele getirmek ve konusmasını istiyorum önce ele gelmesini istiyorum fakat nasıl yapacagımı bilmiyorum acaba yardımcı olabilir misiniz ?

diger sorum ise kırma cekoslavak yoksa orijin mi ?

qRzB2R.jpg

kusunuz cok guzel masallah . tuyu kadar omru olsun .. bilgi vericek olan arkadaslar yardimci olacaktir

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun önceliklık kafes temizliğine önem verin suluk kötü durumda ve forumda nasıl eğitirim vs tarzı konular inceleyin çok yardımcı olucaktır.

Hayırlı olsun önceliklık kafes temizliğine önem verin suluk kötü durumda ve forumda nasıl eğitirim vs tarzı konular inceleyin çok yardımcı olucaktır.

Sulugu asınca içmeye alısmamıs ondan yer koydum ayriyetten cay tabagına su koyup koydum

merhabalar bugun çekoslavakya muhabbet aldım 2 aylık erkek imiş 2 gün önce annesinden ayırılmış ve yerden yem ve su içirilmeye baslanmıs bende ele getirmek ve konusmasını istiyorum önce ele gelmesini istiyorum fakat nasıl yapacagımı bilmiyorum acaba yardımcı olabilir misiniz ?

diger sorum ise kırma cekoslavak yoksa orijin mi ?

qRzB2R.jpg

Kuş eğer anlattığınız gibiyse zaten ele alışması için ek bir çaba harcamanıza gerek yok biraz ilgilenmeniz yeterli olacaktır.

eğer zaman probleminiz yoksa her gün bir iki saat ilgi oyun alışması için en büyük etken olucaktır..avcunuza alıp sıkmayın ve yakalamaya çalışmayın yeter ,temkinli davranın ani hareketten kaçının ,elinizin üstüne koyup ağır hareketlerlle kafasını ve gagasını okşayın,,,
yem olayıda dal darı ve aspur öncelikli olsun resimdeki gibi havuç ve diğer sebzeleri direk vermeyin .yavrular ishal olmaya çok meğilli oluyor bağışıklık sistemi tam oturmadığından dolayı..maşallah hayırllı olsun

Kuşlar avuca alınmaktan kesinlikle hiç hoşlanmaz youtubeden adem oguz muhabbet kuşu eğitimi yaz 1. Gun ve 2. Gun egitimi var bul onu izle bnm 1. Gunde elime geliyordu ama tam degil ida zamanla artik. Maşallah çok güzel kuş tüyü kadar ömrü olsun :)

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tesekkurler bilgiler için bugun yerde su vardı cay tabagında yem felan kaldırdım onları yemlikten yrmeye alıssın diye sulugu astım askılıgı var aynası yok askıda duruyo alıssın yavru mıhabbart kusu yemi verdim bugun ele gelmesi için dal darı alcam

Tesekkurler bilgiler için bugun yerde su vardı cay tabagında yem felan kaldırdım onları yemlikten yrmeye alıssın diye sulugu astım askılıgı var aynası yok askıda duruyo alıssın yavru mıhabbart kusu yemi verdim bugun ele gelmesi için dal darı alcam
Abi o suluğu değişirmisin lutfe çok pis .

Onsan içmiyo olabilir mi? Bugun ay tabagından su içtigini gördüm ama öncesinde elimi suya batırıp gagasına degdirdim damla su agzına girti ordan su oldugunu anladı bakalım napacagız yemlikten yemeye alıssa cok iyi olacak

Onsan içmiyo olabilir mi? Bugun ay tabagından su içtigini gördüm ama öncesinde elimi suya batırıp gagasına degdirdim damla su agzına girti ordan su oldugunu anladı bakalım napacagız yemlikten yemeye alıssa cok iyi olacak
Olabilir belki abim yanlış bilgi olmasında sen genede değiştir abi .

Geri