Karadeniz Pet

nasil erkek kusum erkekle opusuo yardim edin

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
T

tarçın ve şaşkın

Guest
Arkadaslar erkek kusum babasiyla opusuo babasi ona ayak atmaya calisio ben bisy anlamadim bu isten kusum erkek mi disimi ceresi farkli bi mavilikte sanki kalemle mavi noktalar koymussun gvi renk almaya basladi bu norml mi yksa cinsiyeti belli degl mi bi yardim edin resmini hemen atiyorum:confused:

Cinsiyeti dişi olabilir, kuşunuzun..

kYkj1J.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:38 -->-> Daha önceki mesaj 16:36 --

Nokta nokta mavilesio ilk dogdugunda disi sandim bende snra mavilesmeye baslayinca erkk ddm ama ceresimin deliginden itibaren degilde etrafindan sanki mavi kalemle noktalar koymussun gbi mavilesmeye basladi snra bu maviler zamanla yayildi ama ne bilim disi esi de var hatta kizismis duurmda 2 gundur iyice kizisti ama bu kusumla sdce opusuolar yem kustugunuda gordum ama disi kusumda ona yem kusuodu nasi bisy anlamadi m

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:40 -->-> Daha önceki mesaj 16:38 --

78koqm.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:42 -->-> Daha önceki mesaj 16:40 --

78koDW.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:44 -->-> Daha önceki mesaj 16:42 --

Durum bu arkadalar napim bana bi akil verim kafeste esi babasi ve bu kusum var disim yuvaligi kemirio onceden girip cikiodu ama smdi pek ilgilenmio mamasi yemi kemigi suyu vitamini hocbirseylerini eksik etmiorum ama henuz bi ciftlesme falanda gormedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:47 -->-> Daha önceki mesaj 16:44 --

gL5kpO.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:57 -->-> Daha önceki mesaj 16:47 --

pYggRr.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:59 -->-> Daha önceki mesaj 16:57 --

Bu tarafi dha beyaz birde bi tarafi gordugnuz gbi yanak kismimi diolar tam bilmiorum sag mavi sol beyaz foaforlu gbi neden noyle normal mi bu ?

voEEjD.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:05 -->-> Daha önceki mesaj 17:05 --

Buda esi poposu bole ama hic ciftlestiklerini gormedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:09 -->-> Daha önceki mesaj 17:05 --

Ayirdim suanda diger kafeste esiyle basbasa kaldilar ama disim kizismis olduğu halde hic ayak atmaya falan da calismio ve cok sisko disim dha bi zayif uzun ince bu tombul uzun acaba diorum erkegimi cinsi farkli oldugu icin disim izin vermio olablirmi erkek birazda iriya ondan 24 subat dogumlu kendi uretimim kimseye de vermek yeni bi erkek almak gbi bi nietim yok 7 aylik bayaa iri dha fazla buyurmu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:11 -->-> Daha önceki mesaj 17:09 --

DkMMZZ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:12 -->-> Daha önceki mesaj 17:11 --

Durus bu popo bu sizce ciftlesme olmusmudur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 17:12 --

Eee ilgilenen yokmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:49 -->-> Daha önceki mesaj 17:35 --

Guncellll.......

sorun yok kardeş bu hayvanlar sosyal hayvanlar dişi dişi ile erkek erkeğe yem kusar kur yapar normal kuşların ikisi de erkek

yumurta yok gibi kuyruk duruşu normal popoda açılmamış yoktur bunda yumurta benimkinde yoksa bunda hayli hayli yoktur :D

:D valla bende öyleydim ya biliyon benim hallerimi kuş değil ben yumurtlayacaktım nerdeyse :D

Haa biliyom gangnam stayl calipta ankara havasi oynayan tek insandin :)

Durusu yumurtlick gbiydi ama tum belirtiler vardi

aynen bakalım bi tüyden çıksınlarda geçenlerde girmiş yuvalığa baya durmuş annem dedi 2 gün önce falan erkekte ayağını atmaya çalışıyordu dişinin üstüne tüyden çıktıktan sonra çiftleşirler heralde

olabilir böle şeyler o ona kur yapar o ona sorun yok yani ama ikiside erkek ayır ikisini

Geri