petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nasıl eş önerirsiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre AVCI tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Emre AVCI

Emre AVCI Guest

Kuşumun ırkını merak ediyorum birde nasıl renkte eş önerirsiniz.

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    eşini kendi secerse tam dogru esi bulursunuz salmaya saldırın kusu esini kendi bulsun

3. Emre AVCI

Emre AVCI Guest

Onu bende düşündüm fakat kuş satan yerlerdeki salmada duran kuşlar hep ölü gibi duruyor bazıları çok canlı bazılarının ruhu yok hastalık kapmasından korkuyorum yeni alacağım eşide hemen salmıyacağım yanına 1 hafta gözlem yaptıktan sonra salıcam.

4. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    evet buda öenmli bir nokta haklısınız o zaman değişim sözü alıp kızgın dişi satın alcaksınız ama zor olur es tutması

5. Emre AVCI

Emre AVCI Guest

bakalım kısmet

6. usta

usta Guest

şöyelde yapa bilrsiniz sizin sectiğiniz 2 veya 3 dişiyi siizn kuşla aynı kafese bırakın büyük ihtimal sececektir

7. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Beğendiğiniz bi dişi kuşu alın salmaya atmak istemiyorsanız evde eşe atın eğer kuşunuz yavruluktan sizinleyse eş tutuyor genelde

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Sayfayı Paylaş