Karadeniz Pet

Nasıl görünüyor

• Konbuyu başlatan yesilcin
  • Başlangıç tarihi
Y

yesilcin

Guest
slm arkadaşlar, daha önceden yeni başladığımı söylemiştim sorum limonumla ilgili nasıl görnüyor tavsiye edebileceğiniz bir şeyler varmı sağlık beslenme ve kafesi ile ilgili şimdiden tüm arkadaşlara teşekkürler ederim.sağlıklı hobiler dilerim.

vf9w2.jpg

vf9wz.jpg

vf9xs.jpg

vf9yf.jpg

vfb01.jpg

vfgm8.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
büyük güzel bi kafes.gaga taşlarını atıp yerine kalamar kemiği takabilirsin

Limon tek sanirim? Yuvaligida kaldirin ve kafesin tabanina izgara koyarsaniz daha saglikli olur

salıncağı çok iyi hoşuma gitti valla abdullah

tek kuşa neden yuvalık var orasını anlamadım dostum.

tamam okan hocam gaga taşlarını kaldırıyorum.sağlığı nasıl görnüyor.

kafes sattığım kuşlarındı derleme ile bu hale geldi yani yuvalık o yüzden takılı gereksiz bir eşya şuanda sanırım hemen çıkartırım=)

tahsin hocam salıncağı az önce yaptım deneme amaçlı koydum beğenmene sevndim, tüneğin yanına onuda eklerim artık=)

tahsin hocam salıncağı az önce yaptım deneme amaçlı koydum beğenmene sevndim, tüneğin yanına onuda eklerim artık=)

sevinirim abdullah :)

herşey güzel de sanırım tek kuş var orada o yüzden yuvalığı anlayamadım.

fırsatın varsa sırt kısmınıda resme alırmısın abdullah yeşermiş sanki biraz limon

teşekkürler arkadaşlar
tahsin hocam sırt kısmınta kocaman yeşillik var çekince atacğm resmlerini inş.

gördüm hocam son resmi süper bişey olmuş ya hele siyah benekler yeşil sırt pelerinli limon :)

Bence tünekler karsılikli olmalı birinden digerine gecerken atlamalıki hareket etsin.yoksa hareketsiz oluyorlar..ayritten o ipten yapılmis olan oyuncaklar zamanla nefes darligi yaratıyormus.o ipte bizim göremedigmiz kücük kücük toz tüyler ucusuyormus.buda onlarin zamanla nefes almasını zorlastiriyormus.en guzeli tahta oyuncaktir.ama ben sadece yazarım.uygulayip uygulamamak kişinin istedigine kalmıştır.

Saygılar

yeşil srt pelerinli limon, bu güzeldi ;)

şimdilik oyuncağını sevmiş gibi ilerleyen zamanlarda yenisini yapana kadar oynasın.yorumunuz içinde ayrıca teşekkürler ))

Salıncağı çok güzelmiş ya :D kuş kumu yoksa alabilirsin + vitamin

Teşekkürler =) kuş kumu yuvalık için mi? yuvalık çinse içersinde var.

Geri