petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nasıl Isırmayı Bırakır

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Taylan ERTEKİN tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Taylan ERTEKİN

Benim Maviş ısırınca rahatsız olduğumu nasıl anlatabilirim. Lütfen yardım edin çünkü ellerim kıpkırmızı oldu :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:57 -->-> Daha önceki mesaj 18:50 --

Lütfen yardım edin şu anda dışarıda yardım edin uygulayım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:08 -->-> Daha önceki mesaj 18:57 --

lütfen yardım edin :(

2. Yılmaz Ç.

Ben elime kalın bir şeyler aldım eşarp vb. gibi onunla sevdim. Sürekli ısırdı ama bir süre sonra bıktı ısırmamaya başladı. Tabi bu doğru bir yol mu bilemem ama ben böyle alıştırdım.

3. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    ısırdığı zaman acısa bile tepkinizi saklayın yani ahh ne yaptın allahh gibi şeyler deeyin yoksa bunun işe yaradığını sanar ve hep ısırır ısırdığı anda iyice elinizi götürün bunun işe yaramadığını görünce bırakır

4. Taylan ERTEKİN

Az önce bir yöntem denedim ellerimin ortasına yemle dolu bir tabak koydum (Tabaksız deneyince yem yerine elimi yedi). İlk önce gelmedi sonra geldi elimi ısırdı sonrada yemi yedi (parmakla birlikte). Ancak sonraki konuşunda elimi deldi :eek: . Elime alışır diye yaptım sizce devem etmeli miyim? :confused:

5. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
  6. Emir KECECI

Emir KECECI New Member

Beğenileri:
    0
    Benimki omuzuma geldiği zaman bazen saçımı çekiyor yüksek sesle şşşştttt yapıyorum duruyor tekrar yaptığında yine şşşttt diyorum bırakıyor dene belki şenin mavişdede işe yarar.

7. Taylan ERTEKİN

Sen söylemeden denmiştim. Sonuç: Sıfır

8. Oguz Kızıl

Oguz Kızıl New Member

Beğenileri:
    0
    Kafeste oyuncagi yada surekli isirarak oynadigi oyuncaklari cikarin bi kac gun salmayin oyle deneyin ben oyle yapiyorum suan azalma oldu isirmasnda.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Güven problemide olabilir

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

10. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    benimkilerde ısırıyor

11. Taylan ERTEKİN

Öyle birşey olduğunu sanmıyorum çünkü birlikte dans ettiğimizde oluyor :):):)

12. Yasin Coşkun

Benimki parmaklarımı kanatıyo onu nasıl belli etmiyecem sorabilirmiyim acaba :)

Nokia 3310 Pro II cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

13. Ceren Çağlayan

Artik isirildigini hissetmiyor parmaklarim... bi sure sonra...

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. Taylan ERTEKİN

Aynen :(:(:(

Sayfayı Paylaş