petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

nasil korurum?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve serkan burcu tarafından 9 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. serkan burcu

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar kusumun gagasini kestirmek icin kuscuya göturcem ayrica mantar olup olmadigindanda emn olmm lazim.. Taksi cagirsam o mesafeye beni götürmez 15 20 bina falan arada ankarada olanlar hava durumunu bilirler üzerine hirka falan mi örtup götursem bi fikir verirmisiniz

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    ben kışın götürdüm karda sorun olmadı kafesin yanlarına bez sar ve bir poşetin içine koy kafesi ben oyle götürdüm bir sorun olmadı bende ankarada oturuyorum dedim gibi yap

3. serkan burcu

Beğenileri:
    0
    Tamam tesekkur ederim ama posetede koyarsam havasiz kalmazmi

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    üst tabanını acık bırak tutun yere detir zaten yakınmış usten azcık 10 cm kadar acıklık olsa yeter onlara üst tavanı acık bırak

5. serkan burcu

Beğenileri:
    0
    Tamm burnu tikalida o yuzden tedirgin oldum o sekilde gidip geliriz

Sayfayı Paylaş