Karadeniz Pet

nasıl kuş üretebilirim

B

bace

Guest
Arkadaşlar kuşuna es almaya gittik üretici bunlar es tutar dedi kafese koyduk anlastilar flan eve getirdim simdi yabancı gibiler bir birlerini tanimaya mi calisiyorlar üretimi için puf noktaları verir misiniz birde bu kus kumunu nasil kullanicam yardimci olursaniz sevinirim

kumu ayrı bir kapta verirseniz kuş ihtiyac duydugunda gibip kendi tüketir,kuş yeni eve geldiğinden daha benimsememiş olabilir tartısmaları yoksa biraz zaman vermenizi öneririm onun dışında üretim yapmak istiyorsanız kuslarınızı salmamanız gerekiyor nijer ve mama vererek kızısmalarınıda saylayabilirsin kolay gelsin

Çok teşekkürler kavga vs yok yan yana flan duruyorlar mama vs tarif aldim hayirlisi ile baslicam .d

şimdi arkadaşlar su konuda anlaşalım site yöneticisi muhammet beylede konuştum bu konuyu hemen çift alalım eve getirelim yumurtlasın böyle bir şey gerçekten mümkün degil çünkü ben çok samimi oldugum bir arkadaşımdan 3 çift getirdim ve su anda daha bir çift yumurtladı ve ilk yumurtalar boş çıktı ikinci çift de bu hafta içerisinde yumurtlar gibi duruyor çünkü neyse ben buçiftleri yaklaşık 3 aydan fazla oldu getireli ve daha yeni yumurtladı böle arkadaşlar!!!!

Tamam bizde farklı birşey demedikki kardeşim zamani gelince yaparlar benim isteğim ben hayvanima gerekli yardimi yapiyim gerisi ona kalmis

konu başlıklarımızı lütfen açıklayıcı bir biçimde yazalım..lütfen lütfen acil acil lütfen acil gibi başlıklar yerine kuşuma neler oluyor kuşumun ayağına ne oldu gibi açıklayıcı başlıklar yazarsak daha iyi olur

Arkadasım eğer hobi olarak üretim yapmak istiyorsan yapılacak en büyük şey SABIR dır . Eğer sabırsız birisi isen hem kuruntular ile uğrasacaksın . Diyeceksin bunlar neden böyle oldu ne yanlıs yaptım aa bak o vitamin hemen çiftleştiriyormus dur mama yapayım vs vs.. her zaman üreticilerin de dediği Üretimin Altın Kuralı '' Sabırlı olmaktır.. '' Eğer herşeylerini düzenli verirsen onları kendi hallerine bırakırsan hatta ve hatta yüksek bir yere ve sakin olan bir yerde Muhafaza edersen eminim ki sende mutlu sona ulaşacaksın .. Hadi bakalım Kolay Gelsin ..

Geri