petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nasıl Mutlu Ederiz ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve ArdaKocak04 tarafından 7 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. ArdaKocak04

Benim kuşum eskiden çok neşeli ve mutluyken şimdi hiç konuşmuyor. Nasıl mutlu edebilirim ?

2. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    onla oyun oyna konuş müzik dinlet

3. Minel GÜLER

Arkadaşlar benim bir problemim var.Tam 1 hafta önce bir kuş aldım erkek fakat yeni olduğu için ve ortama alışamadığı için ishal geçen gün veterinerden ilacını aldım fakat 1 haftadır hiç su içtiğini görmedim bu yüzden ilacında etki etmemesinden korkuyorum sürekli poposunu kaşıyor tüylerini yolmasından korkuyorum ne yapmalıyım?

4. ArdaKocak04

Kendini kaşıması sıkıntı yapmaz. Çok sert kaşıdığını fark ederseniz krem vs. veteriner söyler. Aynı zamanda kuşun su içtiğini göremezsiniz o siz göremezken içer mutlaka. Bizde hiç görmedik ama 3 yıldır birlikteyiz maaşAllah :)

5. Minel GÜLER

Teşekkürler :)

6. ArdaKocak04

Önemli değil :)

7. Kuşsever12

Allah ayırmasın :D

Sayfayı Paylaş