petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nasıllar Sizce :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusuf kenan tarafından 7 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Hasan YILDIRIM

güzller maşşallah beyaz olanı erkek mavi olanı dişi

2. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    damızlık güzel kuşlar erkek biraz dişiden daha büyük tahminimce

3. yusuf kenan

Evet aldığım kişide öyle demişti. Ama kuşu ilk görenler beyazın dişi olduğunu söylüyor. Ben kuşları yavruları ile birlikte aldım ondan erkek olduğuna eminim. Birde alalı 2 ayı geçti ama hala yumurta yok olur mu sizce:D

4. yusuf kenan

Evet dediğiniz gibi beyaz bira daha büyük duruyor. Gerçi ben yeni olduğum için pek anlamıyorum. ama araştırdığım kadarıyla tahmin etmiştim Sizin gibi ustaların yorumu benim için daha değerli

5. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    estafurullah..daha önce yavru alındı ise mutlaka yavru alırsın.tabi bu arada yer değişikliği bu süreci braz uzatabilir.bulunduğu ortamda kuş kolonisi fazla olursa şansın yüksek demektir.vitamn ve mama takviye yaparsın ara ara

6. Hasan YILDIRIM

petshoptan aldısan :D 10 sene daha beklersin :D yavruları beslerken gördünmü :D

7. yusuf kenan

Kuş kolonisini yüksek tutmam bu aralar biraz zor. Kuşları aldıktan sonra maalesef birde taşınma olayı oldu hayvanlar tam adapte olamadılar. Ama son günlerde takip ettiğim kadarıyla birbirlerini sıkca kaşıyprlar. Mama kendim yapmaya çalışıyorum (yumurta sarısı bebe bisküvisi havuç karışımı birde hazır mama almıştım birlikte karıştırıp veriyorum). 2-3 günde bired vitaminli su veriyorum. Bunlar yeterli mi yoksa ilave etmem gereken birşeyler varmı Ne tavsiye edersiniz.
    Sorularımı acemiliğime verirseniz sevinirim.

8. yusuf kenan

Evet gördüm. Yavrularıyla birlikte yaklaşık 15 gün aynı kafeste kaldılar. Daha sonra yavrular yeme düşünce onları ayrı kafese aldım

9. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    maşallah güzel çift ama erkeğe bayıldım ..umarıım kısa sürede yavrularını alırsınız..

10. yusuf kenan

Teşekkür ederim Serkan Bey İnşallah dediğiniz gibi yavrularını almak kısmet olur

Sayfayı Paylaş