Karadeniz Pet

Nasıllar Sizce :)

• Konbuyu başlatan yusuf kenan
  • Başlangıç tarihi
güzller maşşallah beyaz olanı erkek mavi olanı dişi

damızlık güzel kuşlar erkek biraz dişiden daha büyük tahminimce

güzller maşşallah beyaz olanı erkek mavi olanı dişi

Evet aldığım kişide öyle demişti. Ama kuşu ilk görenler beyazın dişi olduğunu söylüyor. Ben kuşları yavruları ile birlikte aldım ondan erkek olduğuna eminim. Birde alalı 2 ayı geçti ama hala yumurta yok olur mu sizce:D

damızlık güzel kuşlar erkek biraz dişiden daha büyük tahminimce

Evet dediğiniz gibi beyaz bira daha büyük duruyor. Gerçi ben yeni olduğum için pek anlamıyorum. ama araştırdığım kadarıyla tahmin etmiştim Sizin gibi ustaların yorumu benim için daha değerli

estafurullah..daha önce yavru alındı ise mutlaka yavru alırsın.tabi bu arada yer değişikliği bu süreci braz uzatabilir.bulunduğu ortamda kuş kolonisi fazla olursa şansın yüksek demektir.vitamn ve mama takviye yaparsın ara ara

Evet aldığım kişide öyle demişti. Ama kuşu ilk görenler beyazın dişi olduğunu söylüyor. Ben kuşları yavruları ile birlikte aldım ondan erkek olduğuna eminim. Birde alalı 2 ayı geçti ama hala yumurta yok olur mu sizce:D

petshoptan aldısan :D 10 sene daha beklersin :D yavruları beslerken gördünmü :D

estafurullah..daha önce yavru alındı ise mutlaka yavru alırsın.tabi bu arada yer değişikliği bu süreci braz uzatabilir.bulunduğu ortamda kuş kolonisi fazla olursa şansın yüksek demektir.vitamn ve mama takviye yaparsın ara ara

Kuş kolonisini yüksek tutmam bu aralar biraz zor. Kuşları aldıktan sonra maalesef birde taşınma olayı oldu hayvanlar tam adapte olamadılar. Ama son günlerde takip ettiğim kadarıyla birbirlerini sıkca kaşıyprlar. Mama kendim yapmaya çalışıyorum (yumurta sarısı bebe bisküvisi havuç karışımı birde hazır mama almıştım birlikte karıştırıp veriyorum). 2-3 günde bired vitaminli su veriyorum. Bunlar yeterli mi yoksa ilave etmem gereken birşeyler varmı Ne tavsiye edersiniz.
Sorularımı acemiliğime verirseniz sevinirim.

maşallah güzel çift ama erkeğe bayıldım ..umarıım kısa sürede yavrularını alırsınız..

Teşekkür ederim Serkan Bey İnşallah dediğiniz gibi yavrularını almak kısmet olur