Karadeniz Pet

nasıllar :)

yusufkral

Onursal Üye
slm erkegin eşi öldü bende bu dişiyi aldım 1 ayy oldu dişi yuvaya korkunca kacıyor sadece yem vs degiştirikendiek yuvaya kacıyor ... erkek kur yapıyor eş tutular ... 2 side hazır ama neden yavrulamıyordur
birde diş sangle erkek ingiliz yada ingiliz kuru gibi geldi bana ...sizce ırkları ney kuşlar iri kuş 2 side
z20YNO.png
[/url][/IMG]
O3oBjz.png
[/url][/IMG]
J7Q6jW.png
[/url][/IMG]
4Za8Np.png
[/url][/IMG]
A01gjz.png
[/url][/IMG]
04EL3R.png
[/url][/IMG]

Maşallah kuşlar çok iyi Güle güle Besle verim cagindalar yavru alırsın inşaallah ırk konusunda iyi değilim

çok iyi kuşlarınız var 1 aya kalmadan çiftleştiklerini görürsünüz ben iyi gördüm kuşlarını.
inşallah tüyleri kadar ömürleri olur :D

inşallahhhh

kuslar guzl cek kirigi olablrler

Çok güzeller. Bence alışma sürecinde olabilirler. Ve şey kanadında siyah tüyler olan Hollanda türü muhabbete benziyor. Ama emin olamıyorum ırkları pek bilmiyorum. Ama zaten önemlide değil bence :(

maşallah bir aya alırsınız inşallah yavruları erkek hollandaya dişi çeke benziyor bende iyi değilim benzettim sadece dişi girsin korkunca yeni gelmiş aynı benim bi çiftin dişisi öyleydi şimdi 2 hafta geçti yuvalık kazımaya başladı

maşallah kuşlarınıza çok güzeller kızışmış ikiside yakında yavrularınız olur inşallah

maşallah cok güzeller bana kalırsa kuşları kafesten dışarı çıkartmayın belki bu nedenle yumurtlamaya bilirler

Maşallah en kısa zamanda yavrular almanız temennisiyle Dişi benim aldığım kuşuma benziyor renk çok güzel ve vasıflı

hepinize tşk ... ırkı hakında ne diyorsunuz

Masaallah cok guzeller... Insallah yakin zamanda yavru alirsiniz

masallah iyi yawrular alırsınız ıns