Karadeniz Pet

Naturbird.com ?

• Konbuyu başlatan yasar7878
  • Başlangıç tarihi
Arkadaşlar ben http://www.naturbird.com/?newUrun=1&Id=483982&CatId=bs328392&Fstate=&/32x64-AYAKLI-ÇİFTEHANE adresindeki ürünü almak istiyorum.Bu siteden alışveriş yapanlar oldu mu ve ödemeyi nasıl gerçekleştirdiler ? Ve KDV hariç diyor ne demek istiyor ? Kapıda ödemeden ek para istiyorlar mı ?

Yaşar kardeşim NATURBİRD firması güvenilir bir firmadır. Firma sahibi olan EROL abimize kefilim. Güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Size kesinlikle güveniyorum abi , peki ödemeyi nasıl yapacağız oradaki formumu doldurcaz ?
Bide kapıda ödemeden ek para alıyolar mı ? Ve kdv hariç ne demektir ? Tek bir paket yemlik veya aksesuar satın alamıyorum toplu mu almak lazım ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Size kesinlikle güveniyorum abi , peki ödemeyi nasıl yapacağız oradaki formumu doldurcaz ?
Bide kapıda ödemeden ek para alıyolar mı ? Ve kdv hariç ne demektir ? Tek bir paket yemlik veya aksesuar satın alamıyorum toplu mu almak lazım ?

Güzel kardeşim satış stratejileri hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmadığımdan seni yanlış yönlendirmek istemem asla.. Kendileriyle iletişime geçip bizzat bilgi alman daha faydalı olacaktır.

Erol Yıldırım
0554 952 79 73

Açıklamalarında yazıyor tek veya toplu satımlar için şu bu fiyat geçerlidir diye basit birşey biraz kurcalasanız anlarsınız.Kredi kartı ile ödeyebilir veyahut Ptt kargo ile hem ürün bedelini hem kargo ücretini kapıda ödeyebilirsiniz. Ptt kargo için orada gördüğünüz formu dolduruyorsunuz kredi kartı ile ödeyecekseniz sepete ekle butonu var.

Firma güvenilirdir bundan hiç şüpheniz olmasın.

Kapıda ödeme ile alacağınız ürüne +%18 kdv eklenip birde kargo ücreti ödüyorsunuz

Paypal seçeneğinde Ürün fiyatı + kargo ücreti oluyor sadece

Attığınız linkteki ürününden bende aldım 10 gündür kullanıyorum fiyatına göre gayet kaliteli bir ürün...

Peki mehmet abi kapıda ödeme yapınca o ürünü aldığım da kaç TL kapıda ödeme geliyor. Bide siz ödemeyi formu doldurarak mı gerçekleştirdiniz . Ürün kaç günde geliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri