petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Naturbird hakkında bir sorum var cevaplarsanız sevinirim.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berat Yarar tarafından 24 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Berat Yarar
    Gizli

2. H. Mehmet YILDIZ
    Gizli

Kesinlikle hayır satın alırken ürün miktarını soruyor oradan 1 yazarsanız 1 kafes fiyatı ödüyorsunuz.

3. Onur TÜFEKCİ
    Gizli

İlgili sitenin linkinde evet 12 adet 90 tl yazıyor, adet miktarı da değiştirilmiyor.

4. H. Mehmet YILDIZ
    Gizli

5. Berat Yarar
    Gizli

6. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    hocam bu kısmı ben de merak ettim, ben kredi kartı ile olan ödemelerde toplu alım, evde ödemelerde ise tek tek alım oluyor zannediyordum, verdiğiniz link zaman aşımına uğradı yazıyor, kredi kartı ile tek ürün almayı nasıl yapıyorsunuz?

7. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    1 tane alınmıyor o kafes sanırım

8. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    1 tane alınmıyor o kafes minumum 12 adet

9. Eren ERDEM
    Gizli

Daha önce kafes alırken naturbird sitesini epey inceledim. Sırf çoklu alım diye kafesi oradan almadım. Eğer toplu olmadan da alınıyorsa üzülürüm daha pahalıya aldığım için.

10. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kredi kartı ile alırsanız 1 tane alamazsınız, sipariş kısmının alt kısmında ürün talep formunu doldurursanız ve 1 adet istediğinizi belirtirseniz ürün size kapıda teslim edilirken nakit olarak ödeyebiliyorsunuz...

11. H. Mehmet YILDIZ
    Gizli

Arkadaşım en iyisi kuş pazarıa git o siteden daha kaliteli ve ucuz mallar var ;)

12. Hakan GÖLGE
    Gizli

site güvenilir ama çoğunlukla toptan satıyorlar ben 1 tane çiftehane almıştım

13. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Arkadaşlar ben size detaylı bilgiyi sunayım;
    Ben site sahibine mail attım ve sorduğum soruda arkadaşın sorduğu soru ile aynı idi.
    Site sahibi ise; Hayır Tevfik bey, 40 TL ve üzeri ürünlerde tek parça ürün alabilirsiniz. Dedi.
    Büyük ihtimal sen sepetine ekleyeceksin ve ekledikten sonra sipariş edeceksin, hangisinden kaç adet istiyorsan? Onu panelden düşecekler ve ptt kargoya verecekler.

14. Emrecan Biçer

Emrecan Biçer New Member

Beğenileri:
    0
    1 liraya satılan suluk 5 kuruş :D

15. Hakan GÖLGE
    Gizli

cünkü o toptan alimlar icin -_-

16. hero
    Gizli

hero Guest

ben kafes aldım hem çok hızlı geldi hem ucuz. alışverişten memnun kaldım :)

Sayfayı Paylaş