petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Naturbird hakkında eleştiri

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve yasar7878 tarafından 29 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. yasar7878

yasar7878 Guest

Arkadaşlar bu konuyu açmamın nedeni kesinlikle rencide etmek değildir sadece küçük bir eleştiri :eek:

İlk önce naturbird sitesini açtım,herşey çok güzel ve erol abiylede bizzat konuştum saolsun beni bilgilendirdi cana yakın bir abi. Sonra siparişi Cuma günü verdim. Salı günü oldu,aradım neden uzadı diye. Dedi: İşciler grevdeydi onun için uzadı dedi,sonra eyvallah dedim devam ettim. Cuma günü siparişim geldi. Saolsun getirdi kafesi. Pirinç kaplamaydı ve açılıp büzülebiliyordu. ve kafesin alt tarafında bir yamuğun olduğunu farkettim ve baya uzağımdaki kaynakçıya gittim ve bana pratik bir küçücük bir malzeme verdi ve bunu 2 tel arasına geçirmemi söyledi, saolsun işe yaradı. Bir 2. şok ise sipariş ettiğimde yemlik dahildir,yazışında bile yemlik olmadığını farkettim.Ve ayırma telinin olmadığını farkettim.Ama kafes çok şık ve güzeldi fakat bu tür aksilikler beni üzdü diyebilirim...

Kafes:http://www.naturbird.com/?newUrun=1&Id=483982&CatId=bs328392&Fstate=&/32x64-AYAKLI-ÇİFTEHANE

#1 yasar7878, 29 Haziran 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 29 Haziran 2013
  2. Mehmet ŞEKER

yemlik ve tünek dahil değildir yazıyor.

3. yasar7878

yasar7878 Guest

Fakat ondan önce 4 kapılı ve 4 yemlikli yazıyor ?

4. Mehmet ŞEKER

4 yemlikli demek yani 4 tane yemlik takılabilir demek. bi parantez içini okumak zor mu :)

5. Kaan KOÇ

Kaan KOÇ Guest

biraz önce bende bir koli aldım naturbird den eksiksiz ve kusursuz metal ürün bunlar kargoda eğilmenin olması mümkündür de ayırma teli olmaması tamamen hata arayın ve isteyin

6. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Benimde kafesim biraz önce ulaştı elime sapasağlam

7. yasar7878

yasar7878 Guest

Kafeste şu an hiçbir sorun yok. Herşey sağlam ama tek kusur ayırma telinin olmaması onun dışında herşeyi düzelttim kendim.

8. yasar7878

yasar7878 Guest

Yemlik takılabilir yazmamış,Yemlik yazmış.Burası hata !

9. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Ben bi hata göremedim Yaşar,

Tamam 4 yemlik yanlış anlaşılabilir ama şu da ona li ekini koyabilir"4 kapı(lı)"

10. yasar7878

yasar7878 Guest

Kafes iyi ama teslim süreci ve aksilikleri beğenmedim ama düşüncenize saygı duyarım tabiki

11. Mehmet ŞEKER

parantez içi parantez içi :)

12. yasar7878

yasar7878 Guest

Parantezin öncesi Parantezin öncesi :rolleyes:

13. Yücel YETİMOĞLU

Dogru yere bakıp dogru yorumlamak lazım arkadaşlar insanları zan altnda bırakmamak gerekir ( yaşar senin meselene gelince tek sorun ayırma telinin eksikligi arayıp izah edersen hallederler sanıyorum, hangi kafes ve aksesuar sitesine baksan kafes tanıtımları aynı şekilde yapılıyor bazen 1 adım geri atıp eksik olan tarafımızı görmekte fayda var her söyledigini insanların kabul etmesini beklememek'te lazım..

iyi forumlar..

14. Gökhan YILDIZ

bana göre herzaman görerek dokunarak almak en iyisidir, ben internetten kafes alımlarını önermiyorum,

15. H. Mehmet YILDIZ

Ben bi hata göremedim Yaşar,

Tamam 4 yemlik yanlış anlaşılabilir ama şu da ona li ekini koyabilir"4 kapı(lı)"

16. Hakan GÖLGE

ben bu ayın 10'unda sipariş verdim ciftehaneyi hala gelmedi

Sayfayı Paylaş