Karadeniz Pet

naturbird'den aldığım kafes ve çiftlerim

Furkan ŞAFAK

Paylaşımcı Üye
twpcw.jpg

twpff.jpg

twpjq.jpg

twpl6.jpg

twpn2.jpg

kuşlar için maşallah.kafes içinde hayırlı olsun,inşallah sağlıklı yavrular alırsınız

hayırlı olsun. dikkatimi çekti sağ tarafta suluk yok mu?

Maşallah güzel kuşlar.
Yeni kafesin de hayırlı olsun bu arada. Ben de almayı düşünüyordum ama sitede "Nakliye sırasında oluşabilecek hasarlardan firmamız sorumlu değildir. " uyarısını görünce içime bir kurt düşmedi değil.

Maşallah güzel kuşlar.
Yeni kafesin de hayırlı olsun bu arada. Ben de almayı düşünüyordum ama sitede "Nakliye sırasında oluşabilecek hasarlardan firmamız sorumlu değildir. " uyarısını görünce içime bir kurt düşmedi değil.

bu gibi şeylerde sıkıntı etmeyin.kargonuz gelince kargo personeli yanınızda iken ürünü açıyorsunuz,herhangi bir hasar varsa kargo elamanına tutanak tutturarak ürünüde geri yolluyorsunuz.paranızada onay vermiyorsunuz

teşekkür ederim arkadaşlar suluk örtü gibi eksikleri yarın halledicem tünekleride tesadüfen görüp kopardım bi ağaçdan o da değişecek daha güzel olacak inşallah biraz zaman sonra

80 LİK ÇİFTEHANE nikel kaplama şu kafesi beğendim bende ama diğer ölçüleri yazmıyor.

benim tavsiyem muhabbet bakıyorsunuz yatay tel bakın kafeslere bugun denizlide bi petshop a aynı boyutlarda yatayı sordum 30 tel dedi tek fark tek altlık. öyle birsey bakın derim yatay tel çünkü biliyorsunuz tırmanan kuşlar zıplayan değil muhabbetler.

1 anne ve 2 yavrusu var bende bunun gibi çifthane alsam sorun olurmu hangisini sağ tarafa hangisini sol tarafa koyucam
vede bunun fiyatı nedir acaba ?

Hayırlı olsun, çifthaneyi ara teli ile mi ayırdın kuşlar birbirlerine zarar verebilirler yada ileride birbirlerinin yavrularına.

ben sırf buyuzden kafesimi normal bir kafesle değiştim vallaha arkadaşalrda yatay tel olsun deyince.yatayıda bulamayınca hemen değiştim kuş gelmeden.ama araştırmalarım devam ediyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:42 -->-> Daha önceki mesaj 01:38 --

YATAY TELLİ BÜYÜK BOY ÇİFTAHANE bakın yatay telli buldum hemede izmirde özkanatlar kafescilikmiş

birşey sormak istiyorum 0 80 lik kafesin altında çekmece varmı varsa ondan alacağımda

o aradaki teli gazete kağıdıyla kapla kuşlar birbirlerini görmesinler.

ben sırf buyuzden kafesimi normal bir kafesle değiştim vallaha arkadaşalrda yatay tel olsun deyince.yatayıda bulamayınca hemen değiştim kuş gelmeden.ama araştırmalarım devam ediyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:42 -->-> Daha önceki mesaj 01:38 --

YATAY TELLİ BÜYÜK BOY ÇİFTAHANE bakın yatay telli buldum hemede izmirde özkanatlar kafescilikmiş
Bende resimdeki kafesten var, Eftal çifthane kafes ismi, ithal bir kafes, kafeste tek bir kuşunuz varsa yatay telli kullanabilirsiniz ama çift kuş besliyorsanız yatay telden daha önemli unsurlar var, en az 40 boy, tava şeklinde çekmeceli ve ızgaralı olması gibi, ben genellikle 60 cm boyunda tavalı ve ızgaralı dikey telli kafesler kullanıyorum, çekmece sayesinde temizliği kolay oluyor, ızgara sayesinde kuşlar dışkılarını yemiyor, geniş kafeste ise istedikleri gibi uçuyorlar, amacınız üretim ise dikey telli olsa da olur...

hımmm anladım yok ben tek besleyeceğim için düşünmüştüm ama ızgarası yoksa asla almam yada kendim içine yaparım .ama dediğinz şeylerde önemli tabi.küçük sanırım bu

Geri