Karadeniz Pet

naturbird'den aldığım kafes ve çiftlerim

hımmm anladım yok ben tek besleyeceğim için düşünmüştüm ama ızgarası yoksa asla almam yada kendim içine yaparım .ama dediğinz şeylerde önemli tabi.küçük sanırım bu

bahsettiğiniz yatay telli kafes 60 cm boyunda, sert telli güzel bir çifthane ama fiyatı pahalı ve pirinç kaplamaları boya gibi dökülüyor, ben geçen sene 65 tl ye aldım ama artık piyasa da yok, onun yerine naturbirdden daha uygun dikey telli çekmeceli çifthane almanızı öneririm...

Anladim kaan bey.almistim cekmeceli ve ızgarali ama degistim ikisinide dikey oldugu icin.:))

Kafes güzel, kuşların maaşallahı var ama tek sorun kafesin ızgarası olmaması. Kafeslerde kesinlikle ızgarayı öneririm. Muhabbet kuşlarının bi huyu var sürekli dışkılarını yemeye çalışıyorlar ve bunu yaptıklarında da hastalık kaçınılmaz. Uzun zamandır ızgaralı çift hane kullanıyorum hala kuşlar ızgaralara yapışan dışkıları kemircez diye uğraşıyor. Kötü bi huy :)

Doğru diyosun ızgara olsa çok daha güzel olurdu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:12 -->-> Daha önceki mesaj 10:24 --

sağ tarafta ki çiftimin ilk 2 yumurtası geldi bugün:) darısı başınıza arkadaşlar

sağolun arkadaşlar aldım yumurtalar geldi bile:) akıllı yemlik takılı zaten

Yercan doqru soluyorsun bence de yatay tel baksın muhabbet bakıcaksa

Geri