Karadeniz Pet

Naturbox PVC Kafes - Naturbird Güvencesiyle

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
mssp9.jpg

msspm.jpg

Üretici : NATURBİRD
Fiyat : 80 TL

Ürün Özellikleri
Pvc 45x35x42 ölçülerinde demonte kurulması kolay, temizlenmesi kolay üretici kafesi. Yemlik tünek dahil yavruluk ve led hariçtir.

Satın Almak İçin : NATURBOX PVC

Teşekkürler bilgilendirme için, kafes içi led kullanımının kuşa zararı olurmu? veya kafes dışında kullanımının.?

Benim ''Petshop Açalım mı'' başlığı altında bahsettiğim gibi adamlar paket hazırlamış,alıyorsun kurup geçiyorsun :)
Bu arada dizaynda güzel olmuş,şu arka plandaki dal yaprak fonu kendi kafeslerimize çizebiliriz :)

Valla süper kafes..Benim pvc kadar güzel olmasada 10 numaraymış :)

fiyat bu kez pahalı bence naturbirdden 80lik çifthane aldım 1hafta önce 45tl tuttu kargosuyla birlikte fakat bu pvc kafes pahalıymış bence .

Lütfi bey kafes tefarruatlı ama , o yüzden değer bence..kaliteli mal iyi fiyat ..

evde işyerinde hobi amaçlı beslemek için güzel bir kafes fakat fiyat olarak pek uygun değil bencede veya yuvalık ve led döşeme de dahil olmalı bu kafese ve fiyata erol bey yazılanları görmeni istiyoruz :D

ezel pvc kullanımı statik oluyormus ve üretimi düşürüyormuş ayrıca ben akvaryumda led sistemi düşündüm fakat tavsiye etmediler sebebini söylemişti ama tam aklımda değil yarın öğrenirim söylerim burdan cok sıcak yapmasıydı sanırım

ezel pvc kullanımı statik oluyormus ve üretimi düşürüyormuş ayrıca ben akvaryumda led sistemi düşündüm fakat tavsiye etmediler sebebini söylemişti ama tam aklımda değil yarın öğrenirim söylerim burdan cok sıcak yapmasıydı sanırım

Yok abi, odaya led asabilirim elimde mevcut. kuşların gözlerine veya uykusuna zararı olurmu bunu bilmediğim için kullanmıyorum.

kuşları gece aydınlatmaları strese sokuyormuş yani doğal ortam gibi olmalıymış gece karanlık gündüz ışık yavru oldugunda süreyi uzatmak açısından kullanabılırsın fakat gece boyu yanmaması iyi olur

kuşları ilk aldıgımda ben gece lambası yakıyordum ve kuşları ortama birtürlü alıştıramamıştım banada üretim yapan bi arkdas söyledi kuşlar da gecici körlük yapıyormuş ve strese sokuyormuş aydınlatmayı hava karardıgında uzatmak için kullan fakat sürekli yanması iyi olmaz bence

Peki abi, bu bilgileri aktardığın için teşekkür ederim.

ben şimdi bu çam ağaçlarına asılan lambalardan aldım 100 lüsü kafesin oldugu duvara bantladım şerit şeklinde akşamları 12 ye kadar yakıyorum yavruyu beslemesi acısından sonra kapatıyorum alıştılar onlarda

Naturbox hakkında

Yazılanları gördüm halis bey:) Öncelikle şunu belirtmek isterim. Naturbox ta kullanılan led ışığını sadece kuşlarınızın fotoğraflamak istediğinizde kullanacağınız bir aydınlatma aracı gibi düşündük.Kafesin önüne konulan şeffaf panel ile kuşlarınızı gerçek değerinde satılabileceğini düşündük.Çünkü kafes telleri ile çekilen fotoğraflar görsellikten uzak bir hal alıyor.Umarız siz değerli kuş sever dostlarımız kafeslerimizi beğenirsiniz.Saygılarımızla

hoş kafesmiş

Kafes gayet güzelmiş valla albeni albeni diye bagırıyor öyle :)