petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Naturbox PVC Kafes - Naturbird Güvencesiyle

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve muhabbetkusu tarafından 5 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11

Üretici : NATURBİRD
    Fiyat : 80 TL

Ürün Özellikleri
    Pvc 45x35x42 ölçülerinde demonte kurulması kolay, temizlenmesi kolay üretici kafesi. Yemlik tünek dahil yavruluk ve led hariçtir.

Satın Almak İçin : NATURBOX PVC

2. Ezel ALBAYRAK

Teşekkürler bilgilendirme için, kafes içi led kullanımının kuşa zararı olurmu? veya kafes dışında kullanımının.?

3. Bilal ELMAS

Guzel kafes almayi düşünüyorum

4. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Benim ''Petshop Açalım mı'' başlığı altında bahsettiğim gibi adamlar paket hazırlamış,alıyorsun kurup geçiyorsun :)
    Bu arada dizaynda güzel olmuş,şu arka plandaki dal yaprak fonu kendi kafeslerimize çizebiliriz :)

5. Gökhan YILDIZ

fiyat bana pahalı geldi

6. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Valla süper kafes..Benim pvc kadar güzel olmasada 10 numaraymış :)

7. Lütfi ÖZER

fiyat bu kez pahalı bence naturbirdden 80lik çifthane aldım 1hafta önce 45tl tuttu kargosuyla birlikte fakat bu pvc kafes pahalıymış bence .

8. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Lütfi bey kafes tefarruatlı ama , o yüzden değer bence..kaliteli mal iyi fiyat ..

9. Umutcan AĞLAR

senin pvc yide görmek isteriz hocam

10. Halis ÖZKAN

evde işyerinde hobi amaçlı beslemek için güzel bir kafes fakat fiyat olarak pek uygun değil bencede veya yuvalık ve led döşeme de dahil olmalı bu kafese ve fiyata erol bey yazılanları görmeni istiyoruz :D

11. Ezel ALBAYRAK

Sorum güncel.

12. Halis ÖZKAN

ezel pvc kullanımı statik oluyormus ve üretimi düşürüyormuş ayrıca ben akvaryumda led sistemi düşündüm fakat tavsiye etmediler sebebini söylemişti ama tam aklımda değil yarın öğrenirim söylerim burdan cok sıcak yapmasıydı sanırım

13. Ezel ALBAYRAK

Yok abi, odaya led asabilirim elimde mevcut. kuşların gözlerine veya uykusuna zararı olurmu bunu bilmediğim için kullanmıyorum.

14. Halis ÖZKAN

kuşları gece aydınlatmaları strese sokuyormuş yani doğal ortam gibi olmalıymış gece karanlık gündüz ışık yavru oldugunda süreyi uzatmak açısından kullanabılırsın fakat gece boyu yanmaması iyi olur

15. Halis ÖZKAN

kuşları ilk aldıgımda ben gece lambası yakıyordum ve kuşları ortama birtürlü alıştıramamıştım banada üretim yapan bi arkdas söyledi kuşlar da gecici körlük yapıyormuş ve strese sokuyormuş aydınlatmayı hava karardıgında uzatmak için kullan fakat sürekli yanması iyi olmaz bence

16. Ezel ALBAYRAK

Peki abi, bu bilgileri aktardığın için teşekkür ederim.

17. Halis ÖZKAN

ben şimdi bu çam ağaçlarına asılan lambalardan aldım 100 lüsü kafesin oldugu duvara bantladım şerit şeklinde akşamları 12 ye kadar yakıyorum yavruyu beslemesi acısından sonra kapatıyorum alıştılar onlarda

18. naturbird

naturbird Guest

Naturbox hakkında

Yazılanları gördüm halis bey:) Öncelikle şunu belirtmek isterim. Naturbox ta kullanılan led ışığını sadece kuşlarınızın fotoğraflamak istediğinizde kullanacağınız bir aydınlatma aracı gibi düşündük.Kafesin önüne konulan şeffaf panel ile kuşlarınızı gerçek değerinde satılabileceğini düşündük.Çünkü kafes telleri ile çekilen fotoğraflar görsellikten uzak bir hal alıyor.Umarız siz değerli kuş sever dostlarımız kafeslerimizi beğenirsiniz.Saygılarımızla

19. bettikler

bettikler Member

Beğenileri:
    0
    hoş kafesmiş

20. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Kafes gayet güzelmiş valla albeni albeni diye bagırıyor öyle :)

Sayfayı Paylaş