petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nature and Science Kullananlar

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve Taner Türk tarafından 16 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Taner Türk

Taner Türk New Member

Beğenileri:
    0
    Bu yemi kullanan varmi tavsiye edermisiniz

******Versele laga prestige muhabbet kuşu yemiyle aynı yemdir ve aynı fabrikada dolumu yapılmaktadır.*****

Muhabbet kuşu için tam bir beslenme sağlayan seçilmiş ürünlerden oluşan, renkli tohum ve tahıllardan ,içeriğinde her türlü vitamin ve mineralleri barındıran,karışık,%100 doğal yemdir.

İçindekiler

Sarı darı % 52 kırmızı darı %16 ak darı % 12 soyulmuş yulaf,%9 kanarya tohumu,%5 keten tohumu %3 yalancı safran % 2,5 nijer tohumu % 0,5

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:55 -->-> Daha önceki mesaj 21:54 --

Baska yem markalarida onerebilirsiniz 20-25 kg cuvalla alicam

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Orta karar bir yem bu Taner.. Fiyatı ne kadar. Sen ne kadarlık bir yem almak istiyorsun?

3. Doğu kan

Doğu kan New Member

Beğenileri:
    0
    piyasada bulunan en kaliteli yem markası nedir ?

4. Taner Türk

Taner Türk New Member

Beğenileri:
    0
    20kg çuvalı 89 TL hocam 2 kişi ortak alıcaz 10ar kilodan Quik markasıda kaliteli kararsız kaldım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:58 -->-> Daha önceki mesaj 17:02 --

Arkadaslar bu marka iptal stok bitmis baska tavsiyesi olan varmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:25 -->-> Daha önceki mesaj 19:58 --

Covey 67 siparişi verdim 20kg 80tl + 10 tl kovalama ücreti var Mybestpetshoptan aldım inşallah memnun kalırım

5. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    hocam nerde garip markalar var onlarla ilgileniyorsun galiba kaliteli diye :)

ne Covey 67 nede nature and science diye bir marka duymadım ben

inşallah aldığın yem iyi çıkar

#6 alse, 18 Ocak 2016
    Son düzenleme: 18 Ocak 2016
  6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Şu anda piyasadaki en kaliteli yem Versele-Laga. Eskiden VitaKraft Australian vardı ama maalesef artık piyasada ve hatta kendi sitesinde bile yok. Onun haricinde Deli Nature, Bravo kullananlar var. Ama ben uzun zamandır Versele-Laga kullanıyorum. Çokta memnunum.

7. Taner Türk

Taner Türk New Member

Beğenileri:
    0
    Yemler geldi gayet temiz kaliteli. Buradan çuvaldan kovalayıp poşetleyerek yollayan Mybestpetshop'a teşekkür ediyorum.
    [MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION] hocam Covey 67 , Deli nature 67 nin içeriğine sahip piyasada Deli Nature bulunmadığından dolayı bu markayı tercih ettim şuanda memnunum güzel gözüküyor.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t34.0-12/12607148_528431327339589_1356260156_n.jpg?
    oh=44838f566cee2b328fecf8d8bf38de49&oe=56A1DAFE

#8 Taner Türk, 20 Ocak 2016
    Son düzenleme: 20 Ocak 2016

Sayfayı Paylaş